6 tipů, jak získat husté a dlouhé řasy

6 tipů, jak získat husté a dlouhé řasy

Krásné řasy jsou symbolem ženskosti. Každá žena touží po oslnivém pohledu očí olemovaných dlouhými a hustými řasami. Kvůli tomu zkouší nejrůznější metody prodlužování řas, které jsou většinou finančně náročné nebo nezdravé pro oči. Pokud jste již prošla některou z metod prodlužování a nyní jsou vaše řasy oslabené či krátké nebo jste zkoušela různé přípravky a mrkací panenka z vás pořád není. Přečtěte si naše rady.

Oční řasy jsou svojí stavbou a složením podobné chlupům a vlasům. Chrání oko před vniknutím jemných částic např. nečistot, prachu či malého hmyzu a zabraňují tak jeho poškození. Výrazné řasy umocňují oslnivý ženský pohled, o který se líčením ženy snaží už od pradávna. 

Čím si řasy ničíme?

Řasy každodenně dobrovolně zatěžujeme vrstvami maskary, které jim ubírají na kvalitě. Vystavujeme je slunci, zimě či špatnému životnímu prostředí. Některé z nás dokonce propadly trendu prodloužení řas metodou lepení. Po nějaké době používání nekvalitní řasenky či prodlužování se může stát, že řasy výrazně zeslábnou a začnou vypadávat. V tuto chvíli je čas na důkladnou péči, která má několik jednoduchých pravidel. 
 

Odlíčení

Odlíčení každý večer je základ. Pořiďte si speciální přípravky, které zaručí dokonalé a jemné odstranění líčidel z očních partií. Součástí odličovačů jsou nejrůznější vyživující látky např. vitamín A, E, F, kolagen, ceramidy či výtažky z aloe vera, které zpomalují proces stárnutí a zabraňují lámání řas
 
Nanašení renokinu lash lash na prodloužení řas
 

Výživa

Vyživovat můžete pomocí ricinového či panenského olivového oleje (lisovaného za studena), který vetřete po odlíčení do řas. Při večerním ošetření pleti můžete také vetřít až ke špičkám řas krém, sérum nebo emulzi. Dejte si však pozor, aby přípravek nevnikl do oka. 
 

Doma se neličte

Doma nebo ve volných chvílích dopřejte řasám odlehčení a neličte je vůbec nebo pouze průhlednou výživnou řasenkou. 
 

Napravení škod

Když dojde k poškození, lámání nebo ztrátě řas je třeba doplnit vitaminy, především betakaroten, vitamin E, B-komplex, B12 a panthenol. Existují i speciální séra pro růst a zhuštění řas. Zvolte přírodní sérum bez konzervantů (parabenů), jehož účinek je opravdu prokázán (ověřené účinné látky, klinické studie atd.). Na účinek růstových sér musíte být pečlivý a trpělivý. Při každodenní aplikaci se výsledek  dostaví sice až během jednoho měsíce, ale budete nadšena. 
 

Kdy sérum můžete použít?

Pokud chcete mít vlastní řasy krásné, husté a dlouhé.
Jako výživu pro vlastní řasy při prodlužování metodou lepení.
Jako regeneraci pro vlastní řasy po prodlužování metodou lepení. 

S článkem souvisí tyto výrobky:

Pelo Baum Lash Lash
Získejte husté a dlouhé řasy již za čtyři týdny, postará se o to sérum nabité komplexem peptidů, vitamíny
1 270 Kč
Skladem - ihned posíláme
Starší články:
Pleťové sérum - nutnost v péči o pleť
Omlazení pleti10.10.2011

Pleťové sérum - nutnost v péči o pleť

Pleťové sérum je lehký výživný koktejl pro vaši pokožku, který obsahuje mnoho účinných a potřebných látek. Kvalitní sérum však v kosmetických poličkách českých ženy často chybí a to je velká škoda. Mnohdy totiž dokáže po náročném dni dodat pleti potřebné látky a hydrataci lépe než krém.

Boj proti vráskám není předem ztracený
Omlazení pleti10.9.2011

Boj proti vráskám není předem ztracený

Vrásky jsou jedna z nejvíce nepříjemných věcí, které se nevyhnou žádné ženě ale ani žádnému muži. Vrásky, zvláště na obličeji, jsou odjakživa součástí našeho přirozeného stárnutí. V dřívějších dobách v podstatě nebyla jediná možnost, jak proti vráskám bojovat, brali se jako přirozená součást života.

Nenechte si kazit život vráskami okolo očí
Omlazení pleti16.8.2011

Nenechte si kazit život vráskami okolo očí

Vrásky okolo očí jsou velice nepříjemné. Většinou vznikají jako první vrásky na obličeji vůbec a to z toho důvodu, že okolo očí je kůže nejslabší a nejvíce náchylná k poškození. Vrásky okolo očí jsou ty, které mohou vznikat už mezi dvacátým a třicátým rokem života, ale dá se proti nim bojovat tak, že se jejich vznik dá velmi dobře oddálit.

Látky, které regenerují pleť
Omlazení pleti14.8.2011

Látky, které regenerují pleť

Pokud chcete mít mladou a krásnou pokožku a hledáte ten správný přípravek pro vás, hledejte to, co má to nejlepší složení pro obnovu pleti. Látek, které by měl takový přípravek obsahovat je hned několik a my Vám je v zápětí představíme.

Krásné a dlouhé řasy nejsou jenom tak
Omlazení pleti30.11.1999

Krásné a dlouhé řasy nejsou jenom tak

Řasy bereme jako samozřejmost, koneckonců, máme je od malička, nebo spíš jsme je měly ještě před narozením už jako embryo. Proto si také myslíme, že naše řasy žádnou péči nepotřebují a budeme je mít napořád.