Boj proti vráskám není předem ztracený

Boj proti vráskám není předem ztracený

Vrásky jsou jedna z nejvíce nepříjemných věcí, které se nevyhnou žádné ženě ale ani žádnému muži. Vrásky, zvláště na obličeji, jsou odjakživa součástí našeho přirozeného stárnutí. V dřívějších dobách v podstatě nebyla jediná možnost, jak proti vráskám bojovat, brali se jako přirozená součást života.

Ani se nevědělo, proč jich někdo má více či proč se někomu objevují déle než jiným. Dnes už naštěstí vědci postoupili s „vráskovým“ problémem o několik mílových kroků kupředu a my už víme, proč nás vrásky vlastně trápí. A proč? To se dozvíte v následujícím odstavci.
 
Vrásky jako takové mají důvodů vzniku hned několik a na každého ten či onen faktor působí jinak. Vrásky jsou v první řadě dány geneticky. Pokud naše maminka měla vrásek spoustu už po čtyřicítce, můžeme očekávat, že nás to také nemine. Pak už jenom můžeme začít bojovat pomocí kosmetiky či plastické chirurgie.
 
Vrásky jsou také dané prostředím, ve kterém se pohybujeme. Pokud například někdo pracuje jako servírka v zakouřené restauraci, tak si o vrásky v mladém věku přímo říká. Na vrásky působí kouř, přílišné slunce či neustálé koukání do počítače v přílišně klimatizované kanceláři jako ráj. V tomto prostředí totiž vznikají rychle a často.
 
Pokud máme špatné životní návyky, také si o vrásky přímo říkáme. Zdravý životní styl je základem toho, abychom zdravě vypadali. Pokud tedy jíme pořád tučné či sladké, krásná a hladká pleť nás nečeká. Na vrásky má vliv špatné stravování, přílišný alkohol, kouření či nedostatek pohybu. Proto dodržujete zásady zdravého života a vaše tělo se vám odmění hladkou a krásnou pokožkou.
 
Je třeba svojí pleti věnovat péči. Každý večer jí odlíčit, aby mohla dýchat a netvořily se vrásky. Také je třeba jí hydratovat pomocí kvalitních krémů, které sedí na vaši pleť. Kvalitní kosmetika je prostě základ, protože pokud budete používat nekvalitní krémy, pleť vám to dá vědět pomocí vrásek.

S článkem souvisí tyto výrobky:

Doprava zdarma
Krém Dermaheal Cosmeceutical
Zapomeňte na botulotoxin! Máme pro vás krém, který dokáže udělat s vaší pletí divy. Růstové faktory a
V těhotenství a při kojení
2 300 Kč
Skladem - ihned posíláme
Starší články:
Nenechte si kazit život vráskami okolo očí
Omlazení pleti16.8.2011

Nenechte si kazit život vráskami okolo očí

Vrásky okolo očí jsou velice nepříjemné. Většinou vznikají jako první vrásky na obličeji vůbec a to z toho důvodu, že okolo očí je kůže nejslabší a nejvíce náchylná k poškození. Vrásky okolo očí jsou ty, které mohou vznikat už mezi dvacátým a třicátým rokem života, ale dá se proti nim bojovat tak, že se jejich vznik dá velmi dobře oddálit.

Látky, které regenerují pleť
Omlazení pleti14.8.2011

Látky, které regenerují pleť

Pokud chcete mít mladou a krásnou pokožku a hledáte ten správný přípravek pro vás, hledejte to, co má to nejlepší složení pro obnovu pleti. Látek, které by měl takový přípravek obsahovat je hned několik a my Vám je v zápětí představíme.

Krásné a dlouhé řasy nejsou jenom tak
Omlazení pleti30.11.1999

Krásné a dlouhé řasy nejsou jenom tak

Řasy bereme jako samozřejmost, koneckonců, máme je od malička, nebo spíš jsme je měly ještě před narozením už jako embryo. Proto si také myslíme, že naše řasy žádnou péči nepotřebují a budeme je mít napořád.

Co dělat s vrásky okolo očí
Omlazení pleti30.11.1999

Co dělat s vrásky okolo očí

Vrásky okolo očí vznikají hlavně mimicky, nejsou tedy znakem stáří, ale spíše znakem toho, jak moc se usmíváte a mračíte. Někomu připadají vrásky okolo očí roztomilé, ale někdo je naopak nenávidí a chce se jich zbavit. To není úplně jednoduchá záležitost, ostatně jako zbavení jakýchkoliv jiných vrásek.

Používejte peeling na celé tělo
Omlazení pleti30.11.1999

Používejte peeling na celé tělo

Kůže na našem těle se pořád obnovuje a staré vrstvy se odlupují. Často to ale trvá velice dlouho a tyto šupinky poté zabraňují vytváření kůže nové. Pleť je poté zašedlá a působí nezdravě. Proto je třeba jednou za čas udělat peeling na celém těle, obličeji a třeba i na rtech.