9 tipů pro mladý vzhled vašich očí

9 tipů pro mladý vzhled vašich očí

Vrásky, váčky pod očima ani černé kruhy nemají šanci. Devětkrát vám poradíme jak na to.

1) Krytí - Vybírejte si sluneční brýle s UV 400 a velkými rámečky pro co největší zakrytí. Před nasazením brýlí používejte každé ráno 30 minut před odchodem pleťový krém s faktorem 30 a více. Věřte nám, opalovací krém není jen na opalování.

2) Antioxidanty - Každé ráno používejte sérum s antioxidanty, aby nedocházelo k poškození pleti volnými radikály ze slunce a znečištění.
 
3) Používejte na noc retinol – Retinol je složka, která prokazatelně stimuluje tvorbu kolagenu a redukuje vrásky. Vyhledávejte krémy a séra, která jsou v neprůhledném balení, aby retinol zůstal kvalitní. Čistý přírodní Renitol nabízí například vitamín na pleť Monodermá A 15
 
4) Spěte chytře – Dejte si pod hlavu ještě jeden polštář. Výše položená hlava napomáhá předejít zbytečnému ukládání tekutiny v okolí očí.
 
5) Nic nepřehánějte – Odolat nutkání nanášet větší množství krému je velmi důležité. Příliš mnoho krému může vést ke svědění pokožky a otoku v oblasti očí.
 
6) Doporučujeme vypnout pokožku – Vybírejte si krémy, které vaši pokožku spolehlivě napnou. Výborně to umí například Pretox Eyelift pro vyhlazení vrásek okolo očí.
 
7) Vyplňte linie okolo očí – Používejte výrobky s pro podporu tvorby kolagenu a elasticity.
 
8) Zakrytí kruhů pod očima – Používejte krémový korektor. Vyberte si odstín žluté, pokud mají kruhy pod očima modrý nebo fialový nádech. Broskvový odstín použijte, pokud máte hnědé kruhy pod očima.
 
9) Máte oteklé oči? - Nepoužívejte světlé, moc tmavé nebo třpytivé oční stíny. Místo toho zvolte matný stín jen o málo odstínů tmavší, než je vaše pleť. Nanášejte na celé horní víčko a podél linie spodních řas. Snížíte tím efekt oteklých očí.
Starší články:
11 otázek a odpovědí před použitím derma válečku
Omlazení pleti17.3.2012

11 otázek a odpovědí před použitím derma válečku

Doslechla jste se o derma válečku a rozhodujete se, zda si jej pořídit? Připravili jsme 10 nejčastějších otázek a odpovědí, abychom vám rozhodování ulehčili.

Jak na kruhy pod očima
Omlazení pleti15.3.2012

Jak na kruhy pod očima

Kruhy pod očima dokáží přidat i několik let. Pleť kvůli nim vypadá unavená a nezdravá. Někdo je zdědí po rodičích, jiný si za ně může sám. Kruhy pod očima mají hned několik příčin, ale také možností odstranění.

Zázračné kosmetické účinky vody
Omlazení pleti14.3.2012

Zázračné kosmetické účinky vody

Voda tvoří sedmdesát až osmdesát procent lidského těla, má ohromný detoxikační účinek a zbavuje tělo tedy i pokožku toxinů a škodlivin. Ve vodě se schraňují zásoby cenných látek a kyslíku. Díky dostatečnému přijmu vody se cítíme svěží a zdraví. Jaké účinky má voda v kosmetice?

Jak líčením zvětšit objem rtů
Omlazení pleti13.3.2012

Jak líčením zvětšit objem rtů

Pokud máte rty malé a úzké, ale chtěla byste je mít plné a výrazné, máme pro vás několik rad a tipů, jak toho pomocí správné péče a líčidel dosáhnout.

Vydejte se s peptidy zpět v čase, zbavte se vrásek
Omlazení pleti7.3.2012

Vydejte se s peptidy zpět v čase, zbavte se vrásek

Peptidy jsou v současné estetické dermatologii jednou z nejúčinnějších látek, která dokáže neinjekčně vyplnit vrásky a omladit pleť. Díky tomu se staly velmi vyhledávanou složkou kosmetických přípravků. Proč jsou tak účinné?