Hydratace a zvětšení rtů

Hydratace a zvětšení rtů

Udržet krásné zdravé rty během léta není jednoduché. Sluneční paprsky a tropické vedro způsobují celkovou dehydrataci organismu a ta se jako první projeví na rtech. Začnou být seschlé a jemná pokožka může praskat. Pokud naše rty nemají dostatečnou hydrataci, nemůžou být ani velké a plné. Řiďte se proto během léta několika pravidly: hydratovat, vyživovat a chránit.

Hydratovat

Nejdůležitější je doplňovat vodu zevnitř. Nespočet článků o pitném režimu se shoduje na jednom. Člověk by měl vypít více než 2 litry vody denně. Budete se cítit fit, pleť ožije novou energií, organismus bude pracovat, jak má a rty nebudou vysušené a popraskané.
 

Vyživovat a chránit

Zvetseni rtu s pretox poutSamotný pitný režim však rty nedokáže vyživit a ochránit před UV paprsky. K tomu pomůžou balzámy na rty, kterých je k dostání nepřeberné množství. Vybírat můžete mezi vůněmi, barvami, značkami, cenou a účinnými látkami. K moři si určitě kupte balzám s ochranným faktorem. Aby rty byly opravdu krásné, zkuste tělu doplnit ještě vitamín B, dá koupit v lékárně za pár korun. Pokud preferuje přírodní cestu, jeho větší množství se objevuje např. v celozrnném pečivu nebo kvasnicích.
 

Zvětšit rty

Pokud toužíte po rtech větších a plnějších, můžete se začít radovat. Na trhu se objevila úplná novinka s názvem Pretox Pout. Tento kosmetický zázrak dokáže zvětšit objem rtů a navýšit hydrataci. Obsahuje totiž komplex peptidů a kyselinu hyaluronovou. Díky tomu zlepšuje konturu rtů a zvýrazňuje jejich linii. Přípravek navíc dokáže redukovat povrchové vrásky na rtech

S článkem souvisí tyto výrobky:

SAL29 Perfect lips
Získejte krásnější rty bez pomoci plastického chirurga. Bezbarvá balzámová rtěnka zajistí hydrataci rtů
V těhotenství a při kojení
429 Kč
Skladem - ihned posíláme
Starší články:
Bleskové líčení aneb když máte jen 10 minut
Omlazení pleti9.6.2012

Bleskové líčení aneb když máte jen 10 minut

Budík nezazvonil nebo prostě zase nestíháte a máte na dokonalé líčení pouze 10 minut? Projděte si naše rady, jak vtěsnat do krátké doby všechny důležité kroky každodenního líčení a odejít z domu přirozeně krásná.

17 nejhorších zvyků při péči o pleť
Omlazení pleti16.5.2012

17 nejhorších zvyků při péči o pleť

Tak dámy, přiznejte se. Kolik špatných zvyků při péči o svou pleť se týká také vás? Poradíme vám, čemu se vyhnout...

10 přikázání pro čistou pleť
Omlazení pleti12.5.2012

10 přikázání pro čistou pleť

Chcete se navždy zbavit pupínků? Jistě, kdo by nechtěl. Přinášíme výčet deseti pravidel, které je pro to potřeba dodržovat.

9 tipů pro mladý vzhled vašich očí
Omlazení pleti8.5.2012

9 tipů pro mladý vzhled vašich očí

Vrásky, váčky pod očima ani černé kruhy nemají šanci. Devětkrát vám poradíme jak na to.

11 otázek a odpovědí před použitím derma válečku
Omlazení pleti17.3.2012

11 otázek a odpovědí před použitím derma válečku

Doslechla jste se o derma válečku a rozhodujete se, zda si jej pořídit? Připravili jsme 10 nejčastějších otázek a odpovědí, abychom vám rozhodování ulehčili.