Jak se zbavit vrásek: Opticky zmizí díky dekorativní kosmetice

Jak se zbavit vrásek: Opticky zmizí díky dekorativní kosmetice

I dekorativní kosmetika může být totiž efektivním způsobem, jak zamaskovat známky stárnutí včetně vrásek a stařeckých skvrn. Stejně tak může zpomalit ztrátu vlhkosti pleti a mnoho z přípravků dokonce obsahuje SPF faktor. A navíc vás zkrášlí, co víc si přát?

Na obličeji minimalizujte vrásky středně krycím make-upem

  • Podkladovou bázi aplikujte ještě před nanesením make-upu. Pokud máte na pleti červené plochy nebo má vaše pleť odstín do žluta, pomoci mohou tónované báze, které lze použít jako podklad pro make-up, ale i samostatně.
  • S make-upem opatrně! Když ho nanesete příliš velkou vrstvu, slije se do linií vrásek a ještě více na ně upozorní. Na velké oblasti pleti tedy aplikujte jen středně krycí make-up s matným nebo polomatným vzhledem. Pleťové pudry odráží světlo, a tím pádem minimalizují viditelnost vrásek. Nicméně i u pudru byste si měli dát pozor a na pleť jej neaplikovat příliš velké množství, protože by mohlo dojít k témuž, co s make-upem, tedy že by se nahromadil ve vráskách a ještě více je zviditelnil. Řadíte-li se k majitelkám suché pleti, pudru se vyhněte, pleť by nadměrně vysušil.

Vyzkoušejte CC krém, který má jemnější složení než make-up, a navíc pleť vyživuje a chrání!

Dermaheal CC krém - Odstín Natural Beige Dermaheal CC krém - Odstín Natural Beige Zredukujte všechny nedostatky pokožky s tímto multifunkčním krémem určeným pro kompletní korekci. Dermaheal CC krém hydratuje, rozjasňuje, zklidňuje a zároveň chrání před sluníčkem. A všechno to umí výborně! Odstín Natural Beige (přirozeně béžová) je vhodný pro světlejší typy pokožky. 522 Kč

  • Když už jsme u make-upu, zmínit musíme také barevný korektor. Ten se nanáší ještě před make-upem a dokáže skvěle skrýt nedokonalosti pleti: zelený zakryje červené skvrny, žlutý zase modřinky a tmavé kruhy pod očima, nafialovělý neutralizuje tóny do žluta, bílý perleťový si poradí s vráskami.
  • Také tvářenka může pomoci zakrýt pavučinku rozšířených kapilár na nose či tvářích. Vhodné jsou pudrové tvářenky, které se snadno a rovnoměrně rozprostřou na vrstvu make-upu.

Světlé oční stíny uberou opticky roky

  • Co se týče očních stínů, je lepší používat spíše pudrové, než-li krémové (které se mohou na očním víčku ve vráskách slít). Volte světlejší odstíny, které aplikujte na horní záhyb víčka a nad duhovku. Poté se oči nebudou jevit zapadlé, naopak. O něco tmavší stín stejné barvy můžete nanést na spodní víčko a vykreslit jej do koutku.
  • Vyhýbat se nemusíte ani rtěnce, je však třeba před jejím nanesením aplikovat na rty make-up nebo přímo podklad pro rtěnku, aby se nevpila do jemných vrásek okolo úst. Štěteček s tuhými štětinkami vám pro vykreslení kontur rtů bude vyhovovat více než tvrdá konturovací tužka. Kromě kontury rtů štětečkem vybarvěte i plochu rtů. Pro mladistvý vzhled doporučují maskéři spíše krémové rtěnky s lehkým leskem než matné.

Pro podporu růstu řas vyzkoušejte Renokin Lash Lash sérum pro výživu a růst řas!

Pelo Baum Lash Lash Pelo Baum Lash Lash Získejte husté a dlouhé řasy již za čtyři týdny, postará se o to sérum nabité komplexem peptidů, vitamíny a přírodními extrakty. Stačí nanést jednou, nebo dvakrát denně a sledovat, jak řasy rostou. 1 270 Kč

S článkem souvisí tyto výrobky:

Ušetříte 58 Kč
Dermaheal CC krém - Odstín Natural Beige
Zredukujte všechny nedostatky pokožky s tímto multifunkčním krémem určeným pro kompletní korekci. Dermaheal
V těhotenství a při kojení
522 Kč
Skladem - ihned posíláme
Starší články:
Připravte svou pleť na letní sluneční paprsky vitamíny. Dejte si je rovnou na kůži!
Omlazení pleti22.5.2016

Připravte svou pleť na letní sluneční paprsky vitamíny. Dejte si je rovnou na kůži!

Hlavně vitamín C a vitamín E jsou pro zdravou pleť v létě nejdůležitější, podporují totiž její přirozenou ochranu před škodlivým vlivem ultrafialového záření.

Tohle byste měli vědět, než své pleti dopřejete chemický peeling
Omlazení pleti13.5.2016

Tohle byste měli vědět, než své pleti dopřejete chemický peeling

Chemický peeling, který se řadí mezi ošetření zvaná resurface, vás zbaví vrásek i dalších problémů s pletí. Než se na něj však vypravíte, seznamte se s tím, co vás čeká!

7 nejčastějších kosmetických hloupostí, s nimiž se setkáte v časopisech
Omlazení pleti4.5.2016

7 nejčastějších kosmetických hloupostí, s nimiž se setkáte v časopisech

Z různých magazínů, online blogů či videí na YouTube se na nás hrne spousta různých tvrzení. Naneštěstí je mnoho z nich dosti neodborných. Pojďme se podívat na nejčastější chyby, mýty a nepřesnosti, se kterými se v médiích můžeme setkat, a probrat si i to, co skutečně funguje.

Největší tajemství kolagenu odhaleno
Omlazení pleti30.4.2016

Největší tajemství kolagenu odhaleno

Víme, proč vám konzumace doplňků stravy s jeho obsahem zaručí krásnou pleť, nehty a vlasy a zdravé klouby. A hlavní důvod určitě není ten, že skrze doplňky stravy přijmete kolagen ústně.

Používáte retinol? A neděláte tyhle 4 chyby?
Omlazení pleti18.4.2016

Používáte retinol? A neděláte tyhle 4 chyby?

V anti-aging produktech je retinol často účinnou složkou číslo jedna. Působí proti jemným linkám a vráskám, podporuje produkci kolagenu, funguje proti hyperpigmentaci, drobným jizvičkám a dokonce i proti akné. Je zkrátka takřka magický!