Medik8 připravil velký refresh svých produktů. Těšte se na nižší ceny, a ještě lepší produkty

Medik8 připravil velký refresh svých produktů. Těšte se na nižší ceny, a ještě lepší produkty

Britská značka Medik8, odborník na péči o pleť podloženou vědeckým výzkumem tvořenou lékařskou kosmetikou, především na bázi vitamínů, vstupuje do další fáze svého vývoje. A vy můžete být při tom!

Lékařské kosmetika Medik8 vždy byla a je synonymem kvality a nejmodernějšího výzkumu spjatého s kosmetickými produkty. V současnosti jsme svědkem další evoluční fáze. V případě Medik8 se jedná o nástup zcela nových produktů vytvořených dle nejnovějších vědeckých poznatků a zdokonalení původních, dosud oblíbených produktů.

Hlavní hodnoty zůstávají jasně dané – jednoduchost, účinnost a udržitelnost. Většina kosmetických značek své produkty vyvíjí ve spolupráci s třetí stranou, u Medik8 je to ale jinak – své produkty vyvíjí ve vlastní laboratoři a vyrábí ve vlastním výrobním zařízení. Medik8 díky tomu nemusí nikdy ustupovat na kvalitě za cenu vývoje či cenové politiky.

Hlavní filozofie Medik8

Vystihuje ji jednoduché heslo označené zkratkou CSA, která symbolizuje používání vitamínu C a produktu na ochranu pleti před UV zářením ráno (značí anglický výraz Sunscreen) a následnou aplikaci vitamínu A večer.

Strategie je sice jednoduchá, její účinnost ale potvrzují klinické testy, a to jak v případě prevence stárnutí pleti, tak redukce již existujících jemných linek, vrásek, pigmentací a dalších nedokonalostí.

Na produktech s obsahem vitamínu C, vitamínu A a ochranou před ultrafialovými paprsky „stojí“ nová vlna produktů Medik8, která právě přichází do prodeje. Dalším pozitivem jsou i příznivější ceny produktů!

Pro Medik8 je důležité přinášet viditelné výsledky, ale zároveň poskytovat péči nejen pleti, ale i vám samotným. Žádné nepříjemné pocity při aplikaci či po ní, naopak! Prim hraje příjemná aplikace, sympatické vůně produktů stimulující smysly, ale zároveň samozřejmě i vysoká účinnost. Na svých postojích setrvává Medik8 také v oblasti ochrany přírody a recyklace. Více než 300 000 plastových částí obalů produktů Medik8 nahradil recyklovaným papírem.

Medik8 refresh

Strategie CSA proti vráskám

Jak vysvětluje zakladatel firmy Medik8 Elliot Issacs, kombinace vitamínu C a ochrany před UV zářením ráno a vitamínem A večer je nejlepším návodem pro mladistvou, zdravě vypadající pleť. „Opravdu je to tak jednoduché, věci není třeba komplikovat. Tato strategie vám přinese viditelné výsledky, kterých si vy sami všimnete,“ dodává k tomu.

„Céčko“

Vitamín C poskytuje důležitou antioxidační ochranu a stimuluje v kůži produkci kolagenu. Navíc působí proti vzniku pigmentací, a díky tomu vyhlazuje a rozzařuje pleť. Aplikujte jej ráno a chraňte pleť před vnějšími faktory, které mohou způsobovat stárnutí pleti.

„Ochrana před UV“

80 % stárnutí pleti způsobuje slunce. Bohužel, k poškození kůže nedochází pouze za slunečného počasí, ale neustále. UV paprsky totiž prochází i skrze mraky. Jakmile je tedy venku světlo, dopadá na vás UV záření. Pro mladistvý vzhled je základem ochrana před slunečním zářením. Portfolio Medik8 proto obsahuje širokou řadu produktů s lehkou konzistencí, ale vysokým stupněm ochrany, které pleť vyživí, ochrání, ale nezatíží.

„Áčko“

Značka Medik8 je průkopníkem v produktech s vitamínem A. Vyvinula spektrum nočních krémů a sér pro omlazení pleti během vašeho spánku. Vitamín A je nejdůležitějších látkou pro omlazení pleti a má na ni mnoho pozitivních účinků, mimo jiné urychluje obnovu kožních buněk a stimuluje produkci kolagenu.

Vitamín A tedy nemá vliv pouze na povrchu pleti, ale ovlivňuje ji z vnitřního hlediska. Díky tomu může redukovat jemné linky a vrásky, odstraňovat z pleti škodlivé bakterie a inhibovat nadměrnou produkci melaninu. S vitamínem A je pleť rozjasněná, viditelně vyhlazená a sjednocená.

V portfoliu Medik8 si svůj produkt s vitamínem A najde každý dle typu pleti i problému, který chce vyřešit. Medik8 nikdy nevyužívá estery retinylu, jako je retinyl palmitát. Proč? „Protože v ně nevěříme,“ zní od zástupců britské firmy, podle nichž jsou méně účinné a hůře absorbovatelné do pleti. Namísto toho v Medik8 věnují pozornost vývoji nových forem vitamínu A, u nichž účinnost potvrzuje věda.

Tak se zrodily tyto tři přístupy k vitamínu A

Medik8 lékařská kosmetika

Inteligentní retinol

Retinol v produktech Medik8 má různou koncentraci, od nočního krému Night Ritual Vitamin A s 0,2% retinolem, přes nejoblíbenější produkt Retinol 3TR s 0,3% koncentrací, až po maximální silu v Retinolu 10TR s 1% vitamínem A pro zkušené uživatele retinolu. Všechny produkty obsahují technologii postupného uvolňování z polymerového rezervoáru či technologii enkapsulace. Jakmile se sérum aplikuje na pleť, polymerová technologie začne pomalu uvolňovat vitamín A do kůže. Tento přístup minimalizuje riziko podráždění pleti a zároveň zajistí pozitivní účinek na pleť po delší časový úsek. Právě proto všechny produktu s retinolem Medik8 považuje za „inteligentní retinoly“.

RETINOL 3TR RETINOL 3TR Zredukujte jemné vrásky a rozjasněte svoji pleť, zatímco si v noci budete užívat spánku! Vitamínové sérum s obsahem Retinolu a Tokoferolu vám v tom bude skvělým spojencem. Jeho účinnost a oblibu dokazuje i to, že ve Velké Británii vyhrál Silver Aesthetic Award (stříbrné místo) za nejlépe prodávaný maloobchodní produkt. Pojďte „do něj“ taky! 1 020 Kč

Retinaldehyd

V případě, že už jste na retinol zvyklí, svoji péči můžete povýšit s Crystal Retinalem. Tento revoluční produkt, který Medik8 označuje za sérum – krém obsahuje jako hlavní účinnou látku retinaldehyd, molekulu vitamínu A nové generace, která pleti přináší pozitivní účinky 11krát rychleji než tradiční retinol. Unikátní krystalický systém enkapsulace zajišťuje, že na pleť retinaldehyd působí po dobu celé noci, s minimálním rizikem podráždění. Na rozdíl od ostatních forem vitamínu A působí na pleti antibakteriálně, což z něj činí ideálního spojence v boji proti nedokonalostem pleti.

Retinyl retinoate

Naprostý přelom v anti-ageingové péči, to je retinyl retinoate, patentovaná hybridní molekula propojující retinol a kyselinu retinovou, která v sobě spojuje benefity obou svých hlavních složek. Zlepšuje omlazující účinek retinol, aniž by díky technologii enkapsulace došlo k podráždění typickém pro kyselinu retinovou. Retinyl retinoate najdete v produktech r-Retinoate, které navyšují produkci kolagenu v kůži a redukují vrásky osmkrát rychleji než standartní retinol. Na rozdíl od ostatních forem vitamínu A je Retinyl retinoate stabilní na světle, lze jej proto pro nejlepší efekt používat jak v noci, tak ve dne.

R-RETINOATE DAY & NIGHT R-RETINOATE DAY & NIGHT Super jemné sérum R-RETINOATE DAY & NIGHT představuje průlom v anti-ageing péči o pleť. Redukuje všechny známky stárnutí pleti - vrásky, povolení pleti, pigmentace a stařecké skvrny. První výsledky jsou viditelné již po 6 týdnech. Užijte si sílu unikátní molekuly retinyl retinoate v tomto denním séru s vitamínem A.  4 470 Kč

Starší články:
Omládněte o pár let, alespoň vzhledově. Díky těmto aktivním látkám
Omlazení pleti20.4.2018

Omládněte o pár let, alespoň vzhledově. Díky těmto aktivním látkám

Které účinné ingredience působí nejlépe proti vráskám, zpevňují pleť, odstraní hyperpigmentaci a celkově zlepšují vzhled stárnoucí pleti?

Noční krém proti vráskám, denní krém, sérum. Jaké látky by měly obsahovat?
Omlazení pleti27.3.2018

Noční krém proti vráskám, denní krém, sérum. Jaké látky by měly obsahovat?

Jaké látky zkrášlí a omladí vaši pleť ráno a které jsou naopak nejlepší večer? Co by měl obsahovat nejlepší noční krém proti vráskám a co by nemělo chybět v hydratačním séru?

Péče o stárnoucí pleť: volte retinol, kyselinu hyaluronovou a vitamín C
Omlazení pleti9.3.2018

Péče o stárnoucí pleť: volte retinol, kyselinu hyaluronovou a vitamín C

Kolem čtyřicítky dochází v organismu k řadě fyziologických změn. Abyste na ně byli připraveni, je vhodné lehce pozměnit vaši dosavadní péči o pleť a celé tělo.

Odličovač očí a čistící pěna či krém vás dokonale zbaví make-upu. Jak na to?
Omlazení pleti2.3.2018

Odličovač očí a čistící pěna či krém vás dokonale zbaví make-upu. Jak na to?

Pokud používáte pravidelně make-up, dá se předpokládat, že jej i pravidelně odličujete. Jste si však jisti, že používáte odličovač očí a další produkty na čištění pleti správně?

Derma roller pro plné rty: podpořte ve rtech tvorbu kolagenu
Omlazení pleti22.2.2018

Derma roller pro plné rty: podpořte ve rtech tvorbu kolagenu

Jak mít plné rty? Možností je spoustu. Získat je můžete díky šikovným rukou, konturovací tužce a rtěnce ve stejném odstínu, injekčně aplikovaným výplním nebo s pomocí derma rolleru.