Normální pleť

Tzv. ideální typ pleti

Normální typ pleti je vyvážený, nedochází k nadměrné produkci kožního mazu, ale ani není příliš suchá (důsledek nedostatku kožního mazu). Normální typ pleti obvykle nepostihuje výrazné akné. Pleť je jemná a rozzářená, protože rovnoměrně odráží světlo.

Pleť vypadá v průběhu dne stejně a je možné na ni aplikovat všechny možné produkty péče o pleť, aniž by došlo k podráždění. Normální typ pleti je nejméně problémový, pleť působí čistě a zdravě.

Nejlepší produkty pro normální pleť:

Hydr8™ Day 360 SPF 15

I normální pleť potřebuje pravidelnou hydrataci, ochranu před ultrafialovým zářením, hodí se i prevence stárnutí a rozvoje vrásek. To vše v sobě kombinuje denní hydratační krém Hydr8 Day 360 SPF 15. Obsahuje SPF 15, vybrat si ale můžete i verzi s vyšším ochranným faktorem Hydr8 Day 360 SPF 30. Kromě SPF (chrání před UVB paprsky) obsahuje také ochranu před UVA paprsky.

Má nemastné složení, díky němuž se rychle vystřebává a kůži zanechává vyhlazenou a hydratovanou bez nadměrného lesku.

Hydr8 Night

Ideální péče o pleť by měla kromě denního hydratačního krému zahrnovat i krém noční. K denním krému Hydr8 Day 360 SPF 15 je skvělým doplněk noční krém téže řady. Oproti dennímu krému je hutnější a obsahuje více účinných látek, které pleť v průběhu noci vyživí a omladí. Patří mezi ně resveratrol, vitamín E, extrakty z mučenky, kozlíku lékařského a beta-glukan.

Hydr8 Night podporuje přirozenou produkci kolagenu, a tím pádem napomáhá revitalizaci pleti a vyhlazení vrásek. Obnovuje také jas pokožky a přes noc ji osvěží.

Advanced Night Restore Advanced Night Restore Omlaďte svou pleť přes noc s tímto hydratačním krémem a probouzejte se každé ráno se svěží, zářivou a rozjasněnou pletí. Advanced Night Restore zastavuje proces stárnutí a vyhlazuje již vzniklé vrásky. 1 780 Kč

Hydr8 Night Eye

Stejně jako noční krém je i oční krém „must-have“ komplexní péče o pleť. Vyberte si Hydr8 Night Eye, opět ze stejné řady produktů. Zaručí dostatečnou hydrataci jemného očního okolí a působí proti vzniku vrásek v této oblasti. Působí také proti otokům očního okolí a rozvoji tmavých kruhů pod očima. Hlavní aktivní látkou v tomto krému je retinol v 0,1% koncentraci. Dále obsahuje kyselinu hyaluronovou, niacinamid a vitamín E. 

ADVANCED NIGHT EYE ADVANCED NIGHT EYE Unavené oční okolí potřebuje speciální péči, kterou mu dodá ADVANCED NIGHT EYE. Noční oční krém se i přes své nabité složení rychle vstřebává a okamžitě začíná pečovat o jemnou pleť v očním okolí, zatímco vy nabíráte energii během spánku. Připravte se na ranní omlazený vzhled s redukovanými vráskami i otoky a tmavými kruhy pod očima. 1 220 Kč