Velikost balení: 15 ml

Oční krém Dermaheal Cosmeceutical

Oční krém proti vráskám
Trápí Vás vrásky okolo očí? Již nemusí! Oční krém Dermaheal vás zbaví vrásek okolo očí, revitalizuje jemnou pokožku očního okolí a obnovuje její elasticitu. Výsledkem budete mile překvapeni.
Celý popis
V těhotenství a při kojeníV těhotenství a při kojení
* Produkt neobsahuje aktivní látky, které by mohly být během těhotenství a při kojení potenciálně rizikové. Přesto doporučujeme používání produktu konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem.
Cena: 1 730 Kč
Skladem - ihned posíláme

Design nabitý unikátními látkami

První známky stárnutí začínají být v oblasti očního okolo viditelné již po 25. roce života. Vyhlaďte tyto vrásky a jemné linky s Očním krémem Dermaheal. Obsahuje nejen růstové faktory a biomimetické peptidy, ale i další účinné látky podporující omlazení pleti: vitamín Ekyselinu hyaluronovou a komplex přírodních výtažků. To vše v praktickém a zároveň elegantním balení s pumpičkovým aplikátorem, který usnadňuje použití na maximum.

Redukce vrásek za 2 týdny

  • Navýšení elasticity pokožky v očním okolí
  • Hydratace pokožky
  • Viditelné výsledky již po 14 dnech používání
  • Oční okolí vypne již za čtyři týdny

Nejlepší péče o oční okolí

  • Viditelně redukuje vrásky
  • Pokožku rozzáří
  • Zpevňuje a vypíná pleť

Z praxe víme, že funguje

Snažíme se vám nabídnout jen to nejlepší. Tento oční krém nemáme odzkoušený jen testy od výrobce, ale přímo v praxi u lékařů dermatologů a na klinikách estetické dermatologie. Všechny aktivní látky mohou proniknout do střední vrstvy pokožky díky nanotechnologii, jež používá značka Dermaheal, kterou v Čechách zastupujeme.

Začněte s ním po třicítce

Oční krém proti vráskám Dermaheal je vhodný pro muže a ženy 30+ a pokožku velmi suchou, suchou, normální, smíšenou. Nedoporučujeme pro mastnou pleť.

Našlápnuté růstové faktory a peptidy

5 růstových faktorů:
Redukuje již stávajících vrásek a působí jako prevence vzniku nových

biomimetické peptidy:
Redukce vrásek a revitalizace pokožky

Přírodní výtažky
Mají na pleť antioxidační a revitalizační účinky

Vitamín E:
Pokožku hydratuje, patří mezi nejlepší antioxidanty, který chrání pokožku proti ultrafialovému záření a proti volným radikálům

Kyselina hyaluronová:
Váže vodu, udržuje hydrataci pokožky

Univerzál pro ranní i večerní péči

Jak oční krém Dermaheal Cosmeceuticals používat? Díky praktickému pumpičkovému aplikátoru jednoduše naneste malé množství očního krému do oblasti okolo očí a jemně vmasírujte. Používejte ráno i večer. Obsah produktu je 15 ml.