Znečištěné životní prostředí způsobuje stárnutí pleti a celého organismu

Znečištěné životní prostředí způsobuje stárnutí pleti a celého organismu

Stárnutí je přirozenou součástí života, ale poškození kůže zvyšujícím se znečištěním životního prostředí, přirozené NENÍ. Bohužel přirozený proces stárnutí drasticky zrychlují škodlivé látky z vnějšího prostředí. Například znečištění ovzduší podle nových výzkumů přispívá nejen ke vzniku pigmentových skvrn, tvorbě vrásek a tmavých kruhů pod očima, ale i ke snížení elasticity kůže.

Dobrá zpráva je, že existuje několik strategií, které pleti mohou pomoci zlepšit její zdraví a pomoci při prevenci vrásek, povolování kůže a vzniku pigmentových skvrn. Je to například vylepšení anebo použití kosmetických přípravků, nebo užívání doplňků stravy. Existuje mnoho faktorů, které můžeme kontrolovat, a snížit tím poškození kůže a pozastavit předčasné stárnutí pleti, které způsobují toxiny z prostředí.

Dodejte pleti ochranu zevnitř

Jednou z těchto strategií je užívání kolagenu v podobě kvalitního doplňku stravy. Kolagen je nejvíce zastoupený protein v těle, který dává kůži pevnost, hladkost a elasticitu. Věkem se v těle rozkládá více kolagenu, než je ho tělo schopno znovu vytvořit, následkem čeho se kůže ztenčuje, je slabší a má více vrásek.

Nejlepším způsobem, jak zvýšit množství kolagenu v těle a kůži, je užívat kolagen, ale ne jakýkoliv druh kolagenu, protože existuje víc typů. Důležité je užívat typ, který se nachází v lidské kůži, což je kolagen typu I. a ten se získává z mořských ryb. Taky potřebujeme užívat vitamíny, které mají silný anitoxidační potenciál, a přispívají k lepší tvorbě kolagenu v kůži, jako jsou například vitamíny C, E, D.

Nebo látky, které zabraňují rozkladu kolagenu a elastinu v kůži, jako jsou Ceramosidy. Ceramosidy navíc pomáhají vybudovat kůži silnější ochrannou bariéru vůči toxinům z vnějšího prostředí. Všechny tyto tak potřebné látky najdete v doplňku stravy Collagen + 11, který navíc obsahuje i další silné antioxidanty jako je extrakt z granátového jablka, nebo lykopen. Kolagen a Ceramosidy v doplňku stravy Collagen +11 mají klinicky potvrzené účinky, redukují vrásky o 27%, zlepšují elasticitu pleti o 36%, zjemňují kůži o 73% a zlepšují hydrataci o 36%.

Collagen+11 ANNA BRANDEJS Collagen+11 ANNA BRANDEJS Zdokonalte svou pleť zevnitř s Collagen+11 ANNA BRANDEJS s nejčistším rybím kolagenem a patentovanými Ceramosidy. Světově unikátní složení navrhla sama Anna Brandejs, protože na trhu nenašla nic, co by uspokojilo její náročné požadavky. Získejte mladistvě zpevněnou a vyhlazenou pleť díky doplňku stravy, který vyhladí vrásky, rozjasní a zjemní pleť až o 63 %. 1 880 Kč

S článkem souvisí tyto výrobky:

Collagen+11 ANNA BRANDEJS
Zdokonalte svou pleť zevnitř s Collagen+11 ANNA BRANDEJS s nejčistším rybím kolagenem a patentovanými
1 880 Kč
Skladem - ihned posíláme
Starší články:
Pozor na umělá nízkokalorická sladidla!
Doplňky stravy ANNA BRANDEJS10.3.2020

Pozor na umělá nízkokalorická sladidla!

Nezhubnete po nich, naopak pravděpodobně ztloustnete...

Jaké nebezpečí číhá ve vzduchu? Poradíme vám, jak se účinně chránit
Doplňky stravy ANNA BRANDEJS8.3.2020

Jaké nebezpečí číhá ve vzduchu? Poradíme vám, jak se účinně chránit

V posledních dekádách dochází k výraznému znečišťování půdy, vody a vzduchu. To vše má silný vliv nejen na lidské zdraví a kvalitu života, ale i na kůži, její zdraví a vzhled.

Kolagen na vlasy? Ano, díky doplňkům stravy s kolagenem budete mít krásné vlasy
Doplňky stravy ANNA BRANDEJS15.2.2020

Kolagen na vlasy? Ano, díky doplňkům stravy s kolagenem budete mít krásné vlasy

Jednoduchá odpověď zní – ano!

Zácpa, nepříjemná to věc. Jak na ní?
Doplňky stravy ANNA BRANDEJS15.2.2020

Zácpa, nepříjemná to věc. Jak na ní?

Snad neexistuje člověk, který nezná ten velmi nepříjemný pocit, a to po tom, co se několik dní nevyprázdnil, jak sedí na toaletě a snaží se zbavit tvrdé a suché stolice.

Jak na suchou vrásčitou pleť?
Doplňky stravy ANNA BRANDEJS15.2.2020

Jak na suchou vrásčitou pleť?

Hlavně v zimě má sklon pleť vysychat, svědit, pnout a je i náchylnější k tvorbě vrásek.