4 rady pro krásné ruce

4 rady pro krásné ruce

Ruce. Představují nás, mluví za nás a jsou vidět víc, než si myslíme. Všeobecné povědomí je takové, že pěstění rukou znamená starat se o nehty. To ale není všechno. Ruce by měly mít péče mnohem více...

Odstraňte odumřelé buňky!

Buňky se ve spodních vrstvách kůže neustále dělí a tím vytlačují starší buňky na povrch. Vzniká tak hrubá a loupající se kůže. Je tedy potřeba odstraňovat odumřelé kožní buňky např. pomocí peelingu Dermaheal. Ten obsahuje komplex biomimetických peptidů, které mají navíc na pokožku omlazující účinek. Jednou za týden si dopřejte takovouto očistnou kúru, kdy ruce jemně peelingem promnete a opláchnete. Zbavíte se tak nejen dlouhodobých nečistot a staré kůže, ale kůži masáží také prokrvíte.
 

Krásné ruce díky hydrataciMazat, mazat a ještě jednou mazat!

Abyste zlepšili elasticitu pokožky rukou a dosáhli jste omlazení, hodně ruce promazávejte. A to obzvláště v zimě! Vybírejte si hydratační krémy speciálně určené na ruce. Jedině tak dosáhnete nejlepšího efektu. Používejte i speciální séra pro redukci vrásek, která stimulují vytváření nových buněk a zdokonalují pevnost pokožky.
 

Redukce pigmentových skvrn.

Pigmentové skvrny se objevují nejen s přibývajícím věkem, ale i po přílišném slunění. Na trhu je v dnešní době již spousta přípravků na redukci pigmentových skvrn.
 

Cvičení

Každý den si s prsty i rukama trochu zacvičte. Můžete například zatínat ruce v pěst, nebos jednotlivými prsty provádět tzv. ruční chůzi. Snížíte tak napětí ve svalech a kůže se bude méně napínat. Více si zvykne na pohyb a bude pružnější a pevnější. Správným cvičením navíc omezíte vznik kloubních onemocnění. 
Starší články:
Pohled, kterým si muže omotáte kolem prstu. Jak na to?
Omlazení pleti23.1.2014

Pohled, kterým si muže omotáte kolem prstu. Jak na to?

Jak se říká, oči jsou bránou do duše. A oslnivý pohled do duše nám přinesou krásné dlouhé řasy, takové, jaké dnes vídáme v hollywoodských filmech a na přehlídkových molech. Bohužel mnoho z nás zapomíná o své řasy pečovat, protože jsou jen malou částí obličeje. Proto se čím dál častěji setkáváme s případy, kdy řasy začnou samy od sebe nadměrně vypadávat.

Co jsou růstové faktory
Omlazení pleti15.6.2013

Co jsou růstové faktory

Musíme si přiznat, že většinu žen po třicítce už začínají trápit projevy stárnutí, úplně konkrétně řečeno- vrásky. Prodejci se nám snaží nabídnout nespočet krémů, sér a zázračných kúr, a k tomu ještě většina slibuje vyhlazení vrásek a lifting obličeje do druhého dne.

4 tipy, jak ochránit pleť před účinky slunečních paprsků
Omlazení pleti8.5.2013

4 tipy, jak ochránit pleť před účinky slunečních paprsků

Každoročně odpočítáváme poslední zimní dny a netrpělivě vyhlížíme první jarní sluneční paprsky. Slunce nás nabíjí energií a ke svému životu jej potřebujeme. Avšak jako vše i slunce má své dobré i špatné stránky a účinky na lidské zdraví. Pleť bychom měli před škodlivými účinky slunečních paprsků chránit.

Téměř nejprodávanější dermatologický produkt v Británii – Retinol 3TR
Omlazení pleti1.3.2013

Téměř nejprodávanější dermatologický produkt v Británii – Retinol 3TR

Do naší nabídky jsme zařadili nový a velmi zajímavý výrobek. Jedná se o noční sérum které napomáhá k tvorbě syntézy kolagenu, zlepšuje texturu pokožky a navyšuje hydrataci pokožky.

Bez nadsázky, už žádné vrásky!
Omlazení pleti29.12.2012

Bez nadsázky, už žádné vrásky!

I když si to asi nechceme připustit, vrásky se dříve či později objeví i na vlastní pleti. Existuje však mnoho účinných kosmetických přípravků, které proces stárnutí pozastaví či alespoň zmírní. Kromě toho je důležité dodržovat několik jednoduchých zásad, aby naše pokožka zůstala po delší dobu jako ze škatulky.