Pohled, kterým si muže omotáte kolem prstu. Jak na to?

Pohled, kterým si muže omotáte kolem prstu. Jak na to?

Jak se říká, oči jsou bránou do duše. A oslnivý pohled do duše nám přinesou krásné dlouhé řasy, takové, jaké dnes vídáme v hollywoodských filmech a na přehlídkových molech. Bohužel mnoho z nás zapomíná o své řasy pečovat, protože jsou jen malou částí obličeje. Proto se čím dál častěji setkáváme s případy, kdy řasy začnou samy od sebe nadměrně vypadávat.

Co tedy mohu udělat pro svoje řasy, aby byly dlouhé a husté, aniž bych musela přemýšlet o prodloužení u kosmetičky nebo řasách nalepovacích? (Mimochodem, právě to je nejčastější příčina vypadávání řas)
 

Správná strava

Tak jako v péči o vlasy i u řas musíte dbát na správnou životosprávu. Mnohdy nás od krásných vlasů a řas dělí jen nedostatek těch správných vitamínů. Jezte vyváženou stravu a doplňujte ji Betakarotenem, který podporuje zdravé vlasové tkáně a kůži, nebo B-komplexem, jež působí jako prevence proti padání řas. Bohatě vám ale budou stačit i pivovarské kvasnice, luštěniny, ořechy a další potraviny, které jsou velmi dobrým zdrojem vitamínů skupiny B. Myslete na to, že si nezlepšíte zdravou stravou jen řasy, ale fungování celého těla.
 

Vyživujte

Způsobů jak vyživovat řasy hlavně zvnějšku je celá řada. Můžete se zaměřit na přírodní a osvědčené „babské“ rady, jako známé vtírání ricínového oleje nebo oleje z vitamínu E. Nebo můžete zkusit speciální séra pro přirozené prodloužení a zhuštění řas, která nabízí kosmetické firmy. Nanášejí se nejlépe před spaním ke kořínkům řas, aby svými účinnými látkami podpořily jejich růst. Zkuste například osvědčené sérum Renokin Lash Lash na prodloužení řas, obsahující patentovaný komplex peptidů, které mají za úkol celkově zlepšit kvalitu řas a tím je prodloužit a zahustit. Permanentně!
 

Pečujte

Nezapomínejte, že výživa zevnitř i výživa z vnějšku nebude fungovat, pokud o řasy nebudete pečovat. A správnou péčí je důsledné odličování očí každý večer. Mnoho z nás na to zapomíná a naše řasy jsou pak vysušené a padají. Proto je každý večer jemně odličte kvalitním odličovačem na bavlněném tamponku. V dnešní době mnoho odličovačů již nejen odličuje, ale také vyživuje a chrání. Vaše oči tak budou mít méně vrásek a více řas. 
 
Péče o řasy s Renokin lash lash

S článkem souvisí tyto výrobky:

Pelo Baum Lash Lash
Získejte husté a dlouhé řasy již za čtyři týdny, postará se o to sérum nabité komplexem peptidů, vitamíny
1 270 Kč
Skladem - ihned posíláme
Starší články:
Co jsou růstové faktory
Omlazení pleti15.6.2013

Co jsou růstové faktory

Musíme si přiznat, že většinu žen po třicítce už začínají trápit projevy stárnutí, úplně konkrétně řečeno- vrásky. Prodejci se nám snaží nabídnout nespočet krémů, sér a zázračných kúr, a k tomu ještě většina slibuje vyhlazení vrásek a lifting obličeje do druhého dne.

4 tipy, jak ochránit pleť před účinky slunečních paprsků
Omlazení pleti8.5.2013

4 tipy, jak ochránit pleť před účinky slunečních paprsků

Každoročně odpočítáváme poslední zimní dny a netrpělivě vyhlížíme první jarní sluneční paprsky. Slunce nás nabíjí energií a ke svému životu jej potřebujeme. Avšak jako vše i slunce má své dobré i špatné stránky a účinky na lidské zdraví. Pleť bychom měli před škodlivými účinky slunečních paprsků chránit.

Téměř nejprodávanější dermatologický produkt v Británii – Retinol 3TR
Omlazení pleti1.3.2013

Téměř nejprodávanější dermatologický produkt v Británii – Retinol 3TR

Do naší nabídky jsme zařadili nový a velmi zajímavý výrobek. Jedná se o noční sérum které napomáhá k tvorbě syntézy kolagenu, zlepšuje texturu pokožky a navyšuje hydrataci pokožky.

Bez nadsázky, už žádné vrásky!
Omlazení pleti29.12.2012

Bez nadsázky, už žádné vrásky!

I když si to asi nechceme připustit, vrásky se dříve či později objeví i na vlastní pleti. Existuje však mnoho účinných kosmetických přípravků, které proces stárnutí pozastaví či alespoň zmírní. Kromě toho je důležité dodržovat několik jednoduchých zásad, aby naše pokožka zůstala po delší dobu jako ze škatulky.

5 rad pro krásné rty i v zimě
Omlazení pleti1.12.2012

5 rad pro krásné rty i v zimě

Rty jsou v průběhu chladného počasí vystaveny mnoha negativním vlivům. Rychle tak schnou, praskají a celkově slábnou. Přinášíme vám několik jednoduchých zásad, které stačí dodržovat, aby rtíky byly jako ze škatulky i v zimě. Zároveň poradíme, jak vykouzlit krásné a plné rty třeba na silvestrovskou párty.