Vypadávají vám vlasy? Vyřešte ten problém do Vánoc!

Vypadávají vám vlasy? Vyřešte ten problém do Vánoc!

Ztrátu vlasů můžete pozorovat z mnoha důvodů. Na vině může být například nedostatek živin, problémy se štítnou žlázou nebo menopauza. Je-li příčinou padání vlasů zdravotní stav, je třeba jeho příčiny skutečně léčit vhodnými léky.

Nasnadě je však nejprve začít lepší výživou!

Že bychom měli jíst zdravě, vyhýbat se takzvaným prázdným kaloriím (typicky např. jídla z rychlého občerstvení, která obsahují mnoho kalorií, ale téměř žádné živiny), to víme asi všichni moc dobře. Jenže jíst zdravě jen tak, abychom byli zdraví, to se ne každému chce. Když ale nechcete jíst správně pro zdraví, jezte alespoň pro krásu. Ona ta marnivost není vždy na škodu!

Rozzářené oči, vlasy a zdravě vypadající pleť přece chceme všichni. Jenže ne každý má tak zdravou a vyváženou stravu, aby z ní všechny potřebné živiny získal.

Co je tedy pro krásné vlasy důležité? Pro silné vlasy a podporu jejich růstu jsou třeba bílkoviny. Doporučená denní dávka jsou dvě až tři stogramové porce masa nebo čtyři až pět porcí mléčných výrobků či luštěnin. Do stravy je pak také vhodné zahrnout ořechy, semínka, vajíčka a ryby. Všechna tato jídla jsou totiž skvělým zdrojem omega-3 mastných kyyelin, které pomáhají zklidnit záněty v těle a podporují zdraví skalpu. Je fajn vyhýbat se nudné rutině. Nebojte se kombinovat každý den širokou paletu jídel – dopřejte si jak ovoce a zeleninu, tak celozrnné výrobky, luštěniny a libové maso.

A pokud se vám nechce o stravě moc přemýšlete a chcete zkrátka hezké vlasy bez námahy, pak vyzkoušejte náš originální doplněk stravy Beautiful Hair ANNA BRANDEJS.

Beautiful Hair ANNA BRANDEJS + šampon ROSELLE SHINE jako dárek Beautiful Hair ANNA BRANDEJS + šampon ROSELLE SHINE jako dárek Zpomalte stárnutí vlasů, jejich vypadávání, nebo šedivění a získejte krásné vlasy. Nyní v květnu ke koupi Beautiful Hair ANNA BRANDEJS získáte šampon ROSELLE SHINE ANNA BRANDEJS v hodnotě 590 Kč jako dárek. 1 190 Kč

Pokud se rozhodnete doplňky stravy užívat, informujte o tom svého lékaře. Ne, že by snad konzumace doplňků stravy byla pro organismus nebezpečná, nicméně jedině informovaný lékař je schopen vysledovat, zda nedochází k interakcím s ostatními preparáty a léky, které konzumujete.  

Podpořte růst svých vlasů!

Hledáte originální dárek k Vánocům? Co třeba náš speciální vánoční balíček proti vypadávání vlasů?

Co ještě vlasům nesvědčí?

Gumičky na vlasy z gumy, barvy, trvalá, žehlení vlasů a jejich kulmování – to vše má na kvalitu vlasů neblahý vliv. Pokud se váš skalp ztenčuje, nechcete jej přece ztenčit ještě více tím, že své vlasy necháte lámat se. Chovejte se k nim jemně! Nepřehánějte to ani s kartáčováním, ani s mytím. Neznamená to ovšem, že byste měli na styling vlasů úplně rezignovat!

Jaké máte další možnosti?

  • Nabarvit si kůži na hlavě – minimalizuje se tím viditelný kontrast mezi vlasy a pokožkou na hlavě, který se objevuje, když začnou vlasy ve větší míře vypadávat. Je to zkrátka taková kamufláž!

  • Chytrá kamufláž je i použití vlasových příčesků. Ty zaručí zvětšení objemu účesu

  • Zvolte kratší sestřih, na kterém není tolik vidět, kolik vlasů ubylo

  • Učešte si pěšinku na straně – to odtáhne pozornost od pěšinky, v jejímž okolí začínají vlasy většinou padat

  • Sáhněte po produktech stimulujících růst vlasů. Co takhle Renokin sérum, ve výhodném vánočním balení?

S článkem souvisí tyto výrobky:

Beautiful Hair ANNA BRANDEJS + šampon ROSELLE SHINE jako dárek
Zpomalte stárnutí vlasů, jejich vypadávání, nebo šedivění a získejte krásné vlasy. Nyní v květnu ke koupi
100% vegan
1 190 Kč
Skladem - ihned posíláme
Starší články:
Na podzim vypadávají vlasy více. A my víme, proč!
Péče o vlasy23.10.2015

Na podzim vypadávají vlasy více. A my víme, proč!

S ročním obdobím, kterého si momentálně naplno užíváme, se pojí spousta hezkých věcí – listy zbarvené do oranžova, pouštění draků, zapalování svíček… Jenže mimo tyto pozitivní záležitosti máme s podzimem spojenou i jednu dost nepříjemnou, a to zvýšené vypadávání vlasů.

Typy plešatění: Tinea capitis je nakažlivá. Hlavně pro děti
Péče o vlasy20.10.2015

Typy plešatění: Tinea capitis je nakažlivá. Hlavně pro děti

Jakkoliv se může zdát, že děti nejsou ztrátou vlasů postiženy, je to omyl! Nadměrné padání vlasů bývá důvodem až tří procent návštěv dětí u dětského lékaře. A padání vlasů působí na dětskou psychiku snad ještě negativněji než na psychiku dospělého jedince!

Poznejte hlavní rozdíly mezi mužským a ženským plešatěním
Péče o vlasy14.10.2015

Poznejte hlavní rozdíly mezi mužským a ženským plešatěním

Že muži a ženy neztrácejí vlasy stejně, to je vcelku známo. Jaké jsou nicméně hlavní rozdíly mezi plešatěním mužů a žen?

Poporodní padání vlasů? Žádný stres!
Péče o vlasy12.10.2015

Poporodní padání vlasů? Žádný stres!

V těhotenství jste si zvykla na krásné vlasy, ale po porodu si naříkáte, že z vaší bujné hřívy nic nezbylo? Nebojte se nic. Víme, co vám pomůže.

Ze stresu nebo kvůli hormonům? Padání vlasů lze zamezit
Péče o vlasy11.10.2015

Ze stresu nebo kvůli hormonům? Padání vlasů lze zamezit

Jakkoliv se stále hovoří spíše o pánském plešatění, tento problém obtěžuje ve stejné míře i ženy. A přitom právě pro ženu bývá ztráta vlasů jedním z faktorů určující její sebevědomí a celkovou spokojenost se životem. To přece není málo! Pojďme se tedy zaměřit na tento problém, i když se o něm moc nemluví.