Velikost balení: 60 kapslí

Beautiful Hair ANNA BRANDEJS

Pro krásné vlasy

Zpomalte stárnutí vlasů, jejich vypadávání, nebo šedivění a získejte krásné vlasy. 

Celý popis
100% vegan100% vegan
Zvolte více kusů a ušetříte
Cena: 1 190 Kč
Skladem - ihned posíláme

Beautiful Hair ANNA BRANDEJS přispívá k udržení krásných a zdravějších vlasů, pomáhá lépe vyživovat vlasové folikuly, přispívá k omezení vypadávání vlasů, pomáhá zpomalit vznik šedin, napomáhá také ke zpevnění třepivých a lámavých nehtů

Unikátní složení:

Kopřiva dvoudomá:
Přispívá k normální činnosti cévní soustavy a osvěžuje tělo, obsahuje minerály a železo.

Přeslička rolní:
Normální stav pokožky, vlasů a nehtů.

Omega 6 (pupalka dvouletá):
Pomáhá k udržení k normálnímu stavu pokožky.

Lopuch větší (extrakt z kořene 4:1):
Přispívá k normálnímu stavu pokožky, normálnímu trávení, vylučování vody z organismu a normálnímu stavu kloubů a chrupavek.

Saw Palmetto (extrakt z plodů):

PABA

Vitamin C:
Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému, k normální tvorbě kolagenu pro správné fungování krevních cév a funkcí kostí a chrupavek, normální funkce kůže. Dále vitamín C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti, zvyšuje vstřebávání železa.

Zinek:
Přispívá ke správnému metabolismu sacharidů, mastných kyselin. Pomáhá podpořit dobrý stav kostí, vlasů, nehtů a kůže. Dále napomáhá správnému fungování imunitního systému. Pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem a pomáhá podpořit dobrý zrak.

Vitamin B3:
Pomáhá podpořit správnou činnost nervové soustavy, dobrý stav pokožky a sliznic, pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání a celkově pomáhá podpořit psychickou činnost organismu. Napomáhá správnému energetickému metabolismu.

Měď:
Příznivě působí na stav pojivových tkání, pomáhá udržovat správný energetický metabolismus v tkáních a buňkách. Pomáhá podpořit správnou pigmentaci vlasů a pokožky, působí na metabolismus železa v těle. Pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

Vitamin B2:
Pomáhá podpořit správnou činnost nervové soustavy, dobrý stav pokožky a sliznic, pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání a celkově podpořit psychickou činnost organismu. Napomáhá správnému energetickému metabolismu.

Biotin:
Přispívá ke zdraví sliznic, vlasů a pokožky, pomáhá podpořit správné fungování nervového systému, správný energetický metabolismus, metabolismus makroživin a správnou psychickou činnost.

Selen:
Pomáhá udržet zdravé vlasy a nehty, pomáhá podpořit fungování imunitního systému a správnou činnost štítné žlázy, pomáhá podpořit spermatogenezi.

Vitamin B5:
Podporuje tvorbu červených krvinek a zvyšuje celkovou odolnost těla. Často je označován také jako vitamín krásy, protože je velmi důležitý pro zdraví kůže, vlasů a sliznic.

Vitamin B6:
Přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k normální tvorbě červených krvinek, k normální funkci imunitního systému, k regulaci hormonální aktivity.

Vitamin A:
Přispívá k udržení normálního stavu pokožky, přispívá k normální funkci imunitního systému.

Aktivní látkaMnožství v denní dávce
(2 tobolky)
% RHP
Omega-6 (pupalka dvouletá)250 mg*
Extrakt z přesličky rolní s obsahem 10% křemíku500 mg*
Extrakt z kopřivy dvoudomé (extrakt z listů 4:1)100 mg*
Lopuch větší (extrakt z kořeně 4:1)50 mg*
Saw palmetto (extrakt z plodů)50 mg*
PABA (kyselina para-aminobenzoová)50 mg*
Vitamín C (kyselina askorbová)45 mg56,26 
Zinek (glukonan zinečnatý)15 mg150 
Vitamín B3 (nikotinamid)8 mg50 
Měď (citran měďnatý)1 mg100 
Vitamín B2 (riboflavin)0,7 mg50 
Vitamín B7 (biotin)0,2 mg400 
Vitamín B580 mg1333,33%
Selen0,1 mg181,82 
Vitamín A1,2 mg150
Vitamín B66 mg428,57

 

*RHP (referenční hodnota příjmu) není stanovena

  • 100% VEGAN
  • Bez laktózy
  • Bez lepku
  • Bez cukru
  • Bez aspartamu
  • Pro krásné a zdravé vlasy užívejte 2 tobolky denně při jídle
  • Balení obsahuje 60 kapslí (hmotnost obsahu: 46 g).

Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. 

Beautiful Hair ANNA BRANDEJS Beautiful Hair ANNA BRANDEJS Zpomalte stárnutí vlasů, jejich vypadávání, nebo šedivění a získejte krásné vlasy.  1 190 Kč