Zralé dámy testovaly přípravek na redukci vrásek okolo očí Eyelift. Jak to dopadlo?

Zralé dámy testovaly přípravek na redukci vrásek okolo očí Eyelift. Jak to dopadlo?

Oslovili jsme čtenářky, zda mají zájem otestovat špičkový krém Eyelift pro vyhlazení vrásek okolo očí. Nakonec se ze pěti z nich na jeden měsíc staly „testerky“ tohoto přípravku. Pozorovaly na sobě dámy, že jejich vrásky v očním okolí mizí? A podařilo se jim zbavit se díky Eyeliftu otoků očí?

Variant, jak se zbavit vrásek okolo očí, je bezpočet. Bohužel, většina z nich v sobě tak nějak obsahuje buď skalpel nebo injekce, do čehož se nám ženám mnohdy nechce. Eyelift pro vyhlazení vrásek okolo očí je ovšem jiný – je zcela bezbolestnou alternativnou k chirurgickým zákrokům. Eyelift je totiž krém. Neznamená to ovšem, že by jeho účinnost byla nižší!

Zbavit se vrásek bez injekcí

Eyelift reprezentuje neinjekční technologii pro vyplnění rýh a vrásek v očním okolí. Navíc si dokáže poradit i s dalšími neduhy, které se okolí očí týkají, jako jsou tmavé kruhy a opuchliny. Díky vyváženému a unikátnímu složení tak po použití Eyeliftu dochází nejen k redukci vrásek, ale k celkové regeneraci očního okolí. A protože se říká, že oko je do duše okno, vězte, že čím mladší budou vypadat vaše oči, tím mladší budete vypadat i vy.

Hydratace a méně vrásek

Eyelift posiluje pojivové tkáně okolo očí, díky tomu dochází k redukci vrásek, opuchlin i tmavých kruhů. Díky tomu, že stimuluje buněčnou komunikaci a obnovu, napomáhá vyrovnávat jemné rýhy a linky a okolo očí. Citlivou pleť v této oblasti tato hustá, a přitom jemná báze aktivně zavodňuje a omezuje ztrátu vlhkosti. Zásluhou toho je oční okolí regenerováno a dostatečně hydratováno. Speciální optické částice, které dokáží odrážet sluneční světlo, na pleti vytvoří zvláštní „maskování“ přes stíny okolo očí, takže je pleť barevně sjednocená a rozzářená. Kruhy pod očima nemají šanci! Eyelift nelepí ani nevysušuje, je proto ideální jej používat pod běžný denní make-up. Jeho liftingový efekt trvá až 24 hodin.

Jak se Eyelift používá?

Úplně snadno. Malé množství krému se nanáší dvakrát denně (ideálně ráno a večer) na pokožku okolo očí. Nezapomeňte i na oblast pod očima! Než aplikujete make-up či další kosmetické produkty, vyčkejte, dokud se přípravek úplně nevstřebá. Stejně jako ostatní výrobky britské značky Medik8 neobsahuje ani Eyelift parabeny, parfemační a petrochemické látky, používat ho proto můžete, i když máte citlivou pleť.

Výsledek testování aneb Na vlastní kůži

Věk pěti, které jsme pro testování vybrali, se pohyboval mezi 48 a 60 lety. Největším problémem, které dámy trápí, jsou vrásky a kruhy pod očima, mezi dalšími problémy jmenovaly dámy otoky okolo očí, alergii na slunce, barevné nerovnosti pleti a její maštění.

Všechny dámy používaly produkt dle doporučení dvakrát denně, po dobu zhruba měsíce. A všechny v očním okolí zaregistrovaly redukci vrásek. Zlepšení stavu vnímají také ty, které měly problémy s otokem očního okolí. Otoky podle nich byly viditelně menší a barevný tón pleti v okolí očí sjednocený. Svým přátelům, které trápí vrásky a otoky kolem očí, by Eyelift doporučily všechny ženy. Sympatické je podle nich i balení produktu, které je zároveň dávkovačem a díky praktické pumpičce se přípravek snadno nanáší.

Názory čtenářek:

„Produkt mi pomohl s vráskami kolem očí, po jeho použití se cítím lépe. A co se týče otoků, po ránu už nevypadám jako oteklý vorvaň J Je pro mne vždy důležité, aby mě po aplikaci krému nic nesvědilo a cítila jsem se dobře, což u tohoto testování bylo. Přibývající roky asi člověk nezastaví, ale určitě mi Eyelift pomohl.“

„Drobné vrásky při používání Eyeliftu skoro vymizely, ty hlubší jsou redukovány a otoky v okolí očí jsou viditelně menší. Kromě velmi příjemného pocitu po nanesení krémy oceňuji, že vůbec nedráždí oči, což se mi jinak často stává. Když přípravek nanesu na pleť večer, ráno je viditelně svěžejší – nevstanu tzv. v obličeji pomačkaná.“

„Okolí zatím tak velké změny nepozorovalo, ale já jsem spokojená. Můj osobní pocit je dobrý. Když se dívám do zrcadla a srovnávám svůj věk, říkám si, že krém zase nemůže udělat tak velké zázraky, ale že se snažil. Drobné vrásky vyhladil, ty větší trochu srovnal, vypnul pleť v okolí očí a dodal mi pocit svěžesti.“

„Eyelift je krásný dárek pro ženu, určitě udělá radost. Já jsem si opravdu vychutnávala každý večer a každé ráno péči okolo očí, a dokonce jsem se tímto produktem chlubila jak dceři, tak snachám. Možná i tato radost přispěla k tomu, že jsem se cítila dobře a uvolněně a vrásky neměly šanci. Balení je krásné, elegantní.“

Svádíte i vy boj s vráskami a otoky v očním okolí a říkáte si, že je to předem prohraná válka? Kdepak, i naše nezávislé „testerky“ potvrdily, že Eyelift opravdu funguje. Vyzkoušejte ho i vy!

Starší články:
Parabeny byly nalezeny v tkáních postižených rakovinou. Máme se jich opravdu bát?
Studie a odborné články17.4.2015

Parabeny byly nalezeny v tkáních postižených rakovinou. Máme se jich opravdu bát?

Se zprávami o parabenech se v poslední době roztrhl pytel. Dokonce i my v našem Magazínu krásy jsme se tomuto tématu nejednou věnovali. Jak je to s jejich zdravotními riziky? A doopravdy je prokázáno, že způsobují rakovinu?

Nejdřív budete mít sice zarudlou pleť, potom ale budete po použití vitamínu A krásná
Studie a odborné články15.4.2015

Nejdřív budete mít sice zarudlou pleť, potom ale budete po použití vitamínu A krásná

Vitamin A je v tucích rozpustný vitamín. Vy jste o něm asi slyšeli v souvislosti s karotenoidy, mrkvičkou a dobrým zrakem, že? Jenže vitamin A či retinol, jak se nazývá jeho známější forma, je i perfektním spojencem v boji za krásnou pleť.

Proti akné během života bojuje 9 z 10 lidí. Jak úspěšní jsou?
Studie a odborné články11.3.2015

Proti akné během života bojuje 9 z 10 lidí. Jak úspěšní jsou?

Pokud patříte k „postižené“ většině, nemusíte si zoufat. Existuje mnoho variant, jak problematickou pleť vyléčit. Někdo se spoléhá na přípravky na akné, někdo na odbornou pomoc. Nakolik ale tyto metody fungují?

Známe pravou příčinu tvorby strií!
Studie a odborné články10.3.2015

Známe pravou příčinu tvorby strií!

O striích už toho bylo napsáno spousty. Jestlipak jste ale věděli, že existují dva druhy strií? A určitě jste netušili, že jejich hlavním viníkem není váhový přírůstek, jak se s oblibou tvrdí!

Co vám hrozí, když si necháte prodloužit řasy?
Studie a odborné články16.2.2015

Co vám hrozí, když si necháte prodloužit řasy?

Oči à la mrkací panna jsou sice sexy, ale mohou vám přivodit řadu zdravotních problémů. A to už vůbec nemluvíme o tom, že vám po několikanásobném prodloužení dost možná vaše vlastní brvy úplně vypadají a budete si muset pár týdnů počkat, než opět dorostou.