Tipy na praktické vánoční dárky

Tipy na praktické vánoční dárky

Rok od roku je čím dál tím těžší obdarovávat blízké originálními a kreativními dárky. Kvalitní kosmetika Medaprex je nejen praktická, ale jistě i překvapí a potěší. Přinášíme několik tipů na dárky pro muže a ženy. Nové inspirace není nikdy dost.

Pro ženy
 

Praktické vánoční dárky pro ženy - kosmetikaZdravá hydratace pro každou pleť
Dopřejte všem mladším ženám v rodině  pořádnou dávku zdravé hydratace prostřednictvím kyseliny pantotenové a hyaluronové. Obě látky mají schopnost zadržovat vlhkost, takže změkčí a vyhladí pleť. Pořiďte jim hydratační sérum Hydr8 B5, které rychle zlepší stav pokožky. 

Pryč s vráskami nebo jizvičkami po akné 
Ať už se jedná o maminku, sestru nebo švagrovou, každá žena uvítá pomocníka v boji proti vráskám. Jedním takovým je unikátní váleček Derma roller Medik8. Na povrhu každého válečku jsou malé titanové mikrojehličky, které při jeho používání vytvoří v pokožce drobné vpichy. Tyto kanálky poté zajistí proniknutí  později aplikovaného krému či séra hluboko do pokožky, kam se při běžném natření dostane zhruba jen 3 % účinných látek. Váleček tak dokáže snadno bojovat proti vráskám, stárnutí pleti, jizvám po akné a striím. 

Vitamínové ampulky na míru 
Jedním z nejvhodnějších dárků pro ženy obecně jsou šikovné vitamínové ampulky Monodermá. Aktuálně jsou k dostání ve třech variantách A15, C10 a E5. Monodermá A15 se hodí zejména pro ženy, které trápí akné. Kromě toho redukuje jemné vrásky a omlazuje pleť. Vitamínem C10 obdarujte ženu, která trpí zvýšenou pigmentací. Bude ohromena, protože po měsíční terapii se její pokožka zbaví hyperpigmentace až o 50 %. Pokud je některá z příbuzných workoholička, jednoznačně její pleť uklidní Monodermá E5. Tento produkt je totiž určený především pro velmi stresovanou pokožku. 

Pro muže
 

Praktické vánoční dárky pro muže - kosmetikaProti padání vlasů
Jelikož jsou vlasová vlákna velice citlivá na hladinu testosteronu v krvi, patří muži k ohrožené skupině, co se padání vlasů týče. O pokožku hlavy je však dobré pečovat také s předstihem, než padání vlasů začne. Ke značné ztrátě vlasů dochází již mezi dvacátým a třicátým rokem, kdy je hladina testosteronu na nejvyšší úrovni. Vlasová kosmetika Renokin, je proto vhodný dárek pro mladé muže, jako prevence padání vlasů nebo pro ty, kteří již nadměrné vypadávání vlasů pocítili na vlastní kůži. Díky obsahuje účinných látek totiž zabraňující vypadávání vlasů a zároveň podporující růst nových. 

Proti pocení 
Problém zvýšeného pocení se může týkat každého z nás, ale muži jsou k němu přeci jen náchylnější.  Přípravek Monodermá Indrosi XL pocení zastaví na celých 12 hodin a lze ho použít na jakoukoli problematickou část těla. Gel se skládá z chloridu hlinitého a výtažku z hamamelu virginského. Tato speciální kombinace respektuje i tu nejcitlivější pokožku a zaručeně skoncuje s pocením. 

S článkem souvisí tyto výrobky:

Pelo Baum šampon
Bojujte proti vypadávání vlasů již během jejich mytí! Revitalizační šampon Pelo Baum posílí vaše vlasy
530 Kč
Skladem - ihned posíláme
Starší články:
Kosmetika na dovolenou.  Nákupní seznam pro vás.
Zdravý život10.6.2012

Kosmetika na dovolenou. Nákupní seznam pro vás.

I když se snažíme si na dovolené spíše odpočinout a nezabývat se každodenním make-upem, několik kosmetických přípravků je nutné si s sebou sbalit. Bez čeho se na dovolené neobejdete? Zužte svůj nákupní seznam a snižte kila svého zavazadla. Náš přehled napoví, co potřebujete a bez čeho se obejdete.

11 tipů na ochranu proti slunci od dermatologů
Zdravý život9.5.2012

11 tipů na ochranu proti slunci od dermatologů

Chraňte se jako profesionálové. Připravili jsme pro vás 11 tipů jak se nejlépe chránit před sluncem, přímo od zdroje.

Antioxidanty, bojovníci proti stárnutí pleti
Zdravý život27.3.2012

Antioxidanty, bojovníci proti stárnutí pleti

Boj antioxidantů proti volných radikálům, kteří při větším množství působí předčasné stárnutí pleti, je v poslední době probírané téma. Jaké látky označujeme jako antioxidanty, a které nejlépe působí v prevenci proti stárnutí pleti? Dozvíte se v následujícím článku.

Zacvičte s artrózou
Zdravý život1.3.2012

Zacvičte s artrózou

Artróza vzniká opotřebováním a poškozením kloubové chrupavky. Většinou se objevuje u lidí nad 40 let. Často nás na tento problém upozorní až bolest při různých aktivitách nebo při velké zátěži. Příčiny nadměrného opotřebování jsou různé. Velký vliv na rozvoj artrózy má jednostranné přetěžování kloubů, vrozené vady, genetická dispozice, následky úrazů a samozřejmě také nadváha.

Rady pro krásně zdravé a větší rty
Zdravý život7.2.2012

Rady pro krásně zdravé a větší rty

Rty jsou spolu s očima nejvýraznějším bodem obličeje, který dokáže upoutat pozornost na první pohled. Pečlivě nalíčené rty mají tu moc upozadit drobné vady na kráse. Možná i to je důvod, proč jsou krásné a plné rty u žen velmi žádoucí. Na prvním místě by však vždy mělo být zdraví rtů až poté krása, která ze zdraví vyplývá.