Velikost balení: 60 kapslí

Clear Skin ANNA BRANDEJS

Doplněk stravy pro čistou pleť

Vyvinuli jsme pro vás dvouměsíční přírodní kúru těch nejlepších vitaminů, minerálů a extraktů z bylin pro čistou a zářící pleť: Clear Skin ANNA BRANDEJS®.  

Celý popis
100% vegan100% vegan
Zvolte více kusů a ušetříte
Cena: 1 190 Kč
Skladem - ihned posíláme

Složení je skutečně skvostné a obsahuje celkem 15 aktivních látek, které dohromady mají 79 schválených zdravotních tvrzení dle nařízení komise EU a 28 tvrzení, která jsou na čekací listině.

Tymián obecný 

Tuto skvělou bylinu znali a využívali již ve starověkém Egyptě a Římě. Egypťané používali tymián v procesu mumifikace a Římané ho jedli před každým jídlem. Tymián obsahuje mnoho vitamínů, minerálů a silných přírodních fenolů (thymol, eugenol a karvakrol, ale i kvercetin) – látek, které mají antioxidační účinky. 

Měsíček lékařský

Měsíček patří k nejúčinnějším českým bylinám. Jeho pozitivní účinky pro normální stav pokožky jsou známé dlouhá staletí. Přispívá i k normální funkci jater, střev a k osvěžení těla.

Pampeliška lékařská má antioxidační vlastnosti a přispívá k normální činnosti jater, které jsou nejvýkonnější čističkou krve v lidském těle.

Kopřiva dvoudomá přispívá k normálnímu stavu kůže. Dokáže příznivě ovlivňovat imunitní systém a jeho přirozenou obranyschopnost. Pomáhá i vylučovat přebytečnou vodu z organismu, osvěžovat tělo, pomáhá k normální činnosti ledvin, které jsou po játrech druhým nejdůležitějším detoxikačním orgánem těla. Může napomáhat i lepší koncentraci, nervové rovnováze a intelektuální aktivitě.

Aloe vera

Gel z dužinatých listů aloe vera byl známý již 1500 let před Kristem, kdy ho popsali egyptští lékaři. I současná věda studuje aloe a potvrzuje jeho příznivý vliv pro čištění a detoxikaci organismu, která je důležitá pro normální stav pokožky. Dokáže i pomáhat imunitnímu systému a přispívá k normální hladině cukru v krvi. Může pomáhat při snižování napětí a únavy a je výborný antioxidant.

Vitaminy: C, A, E, B3, B5, B6 a B7

Kromě 5 rostlinných extraktů jsme nemohli zapomenout přidat do našeho doplňku stravy i tyto vitaminy, které se nejčastěji přidávají do kosmetických přípravků pro čistou pleť bez pupínků. Kosmetické přípravky mají jednu nevýhodu. Působí jen na svrchní část kůže. Do hlubších částí kůže se vitaminy a minerály z krémů často ani nedostanou. Vitaminy z doplňků stravy se po vnitřním užití dostávají krví i do spodní a střední části kůže a mohou působit i tam, kde kosmetika nedosáhne.

Minerály: Měď, zinek a selen

Tyto tři minerály patří mezi nejlepší minerály pro čistou pleť bez pupínků a opět tak jako výše zmíněné vitaminy se vnitřním užitím dostávají do všech částí kůže. 

Množství aktivní látkyDenní dávka % RHP
Extrakt z tymiánu obecného
(Thymus vulgaris, extrakt z rostliny 4:1) 
75 mg**
Extrakt z kopřivy dvoudomé
(Urtica dioica, extrakt z listů 4:1)
30 mg**
Extrakt z pampelišky lékařské
(Taraxacum officinale, extrakt z kořene 4:1)
30 mg**
Extrakt z měsíčku lékařského
(Callendula officinalis, extrakt z květů 4:1)
75 mg**
Extrakt z aloe vera
(Aloe barbadensis, extrakt z rostliny 200:1)
25 mg**
Vitamin C 200 mg250 %
Vitamin A6 mg750 %
Vitamin E12 mg100 %
Vitamin B316 mg100 % 
Vitamin B512 mg200 %
Vitamin B67 mg500 %
Vitamin B70,1 mg200 %
Zinek25 mg250 %
Měď2 mg200 %
Selen0,2 mg364 %

*RHP = referenční hodnota potraviny
**RHP není stanovená

  • Dávkování: 1 tobolka denně během jídla.
  • Hmotnost obsahu: 47 g.