Velikost balení: 50 ml

Clear Skin Cream ANNA BRANDEJS

Krém pro problematickou pleť náchylnou k akné

Clear Skin Cream ANNA BRANDEJS vyřeší vaše problémy s pletí, pokud vás trápí pupínky, rozšířené póry, černé tečky i nežádoucí lesk. Pleť navíc chrání před předčasným stárnutím a hloubkově hydratuje. Stejně jako další kosmetika ANNA BRANDEJS optimalizuje i Clear Skin Cream kožní mikrobiom. Díky tomu bude vaše pleť s pravidelným používáním odolnější, zdravější a viditelně zdokonalená. I vaše pleť může mít bezchybný vzhled!

Celý popis
V těhotenství a při kojeníV těhotenství a při kojení
* Produkt neobsahuje aktivní látky, které by mohly být během těhotenství a při kojení potenciálně rizikové. Přesto doporučujeme používání produktu konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem.
Cena: 890 Kč
Skladem - ihned posíláme

Denní a noční krém proti pupínkům

Ulevte své pleti od trápení. S krémem Clear Skin Cream ANNA BRANDEJS získá pleť čistý a sjednocený vzhled. Speciální složení krému reguluje produkci kožního mazu a minimalizuje výskyt bakterií zodpovědných za akné na pleti. Tímto mechanismem hloubkově čistí póry, redukuje rozšířené póry a černé i bílé tečky a působí preventivně proti tvorbě pupínků. Naplňte potenciál své pleti a zbavte ji neústupných nedokonalostí.

Krém pro čistou pleť

 • Zbavuje pleť pupínků a nedokonalostí
 • Hloubkově čistí póry
 • Minimalizuje černé tečky
 • Reguluje produkci kožního mazu
 • Odstraňuje přebytečný kožní maz
 • Chrání před předčasným stárnutím
 • Optimalizuje kožní mikrobiom
 • Detoxikuje pleť
 • Hydratuje, vyhlazuje a zjemňuje pleť
 • Obnovuje pružnost pleti

Aktivní látky proti pupínkům i stárnutí pleti

DendriclearTM: 
Patentovaná látka, jejíž účinek na výskyt pupínků a další kožní problémy potvrzují klinické studie. Pozitivně nabité molekuly Dendriclear znemožňují aktivitu negativně nabitých aknózních bakterií zodpovědných za nedokonalosti pleti. Tím optimalizuje mikrobiom pleti, která zklidněná, pročištěná a vyhlazená:

 • snižuje tvorbu přebytečného kožního mazu až o 77 %
 • snižuje výskyt bílých a černých teček až o 57 %
 • snižuje výskyt pupínků (včetně zanícených s bílou „hlavičkou“) v průměru o 82 %

Výsledky používání krému s Dendriclear ráno a večer po dobu 28 dní:

 

 

 

2 druhy extraktů z rozmarýnu: 
Destilát a olejový extrakt z rozmarýnu obsahuje antioxidanty a anti-aging látky, jako je vitamín C a vitamín E a fenolické látky, které společně zklidňují citlivou či podrážděnou pokožku a poskytují jí detoxikaci. V lidové medicíně je rozmarýn ceněný po staletí pro svůj antioxidační, antibakteriální a protizánětlivý účinek. 

Vitamín B3 (Niacinamid): 
Má protizánětlivý a antibakteriální účinek, redukuje zčervenání a podráždění pokožky. Zpomaluje rychlost tvorby kožního mazu a napomáhá k obměně pokožky. Zabraňuje ucpávání pórů, které může mít za následek vznik pupínků. Pokožku celkově čistí a působí preventivně proti nedokonalostem. Napomáhá předcházet vzniku vrásek a obnovit ochrannou kožní bariéru. 

Nejmenší kyselina hyaluronová (Oligo HA): 
Kyselina hyaluronová o nejmenší molekulární hmotnosti hydratuje okamžitě po aplikaci všechny vrstvy pleti. Tím minimalizuje jemné vrásky a rýhy a zlepšuje pružnost pleti.

Skvalan: 
Skvalan hloubkově hydratuje a zjemňuje pleť, kterou nedráždí a nemastí. Obnovuje funkci přirozené kožní bariéry. Pleť je díky tomu odolnější, zjemněná a vyhlazená.

Moringový olej: 
Olej z moringy hydratuje všechny typy pleti, aniž by je zatěžoval nebo na nich utvářel mastný film. Pleť chrání před předčasným stárnutím a poškozením vnějším prostředím. Obsahuje antioxidační, protizánětlivé a antibakteriální látky, které napomáhají čistit póry a snižovat výskyt pupínků, začervenání a podráždění.

Makadamiový olej:
Vzácný olej pleti dodává hydrataci, tolik důležitou i pro problematické či aknózní typy. Na pleti nezanechává mastný film a je nekomedogenní, naopak má zklidňující účinky a napomáhá snížit podráždění a zarudnutí.

Používejte proti nedokonalostem ráno a večer

Clear Skin Cream ANNA BRANDEJS aplikujte pravidelně ráno a večer po důkladném vyčištění na pleť obličeje, krku a dekoltu.