Velikost balení: 12 ml

Clear Skin Rescue Gel ANNA BRANDEJS

Cílený gel s okamžitým účinkem na pupínky a nedokonalosti pleti

Když se objeví pupínek, často nastává panika. Díky Clear Skin Rescue Gel ANNA BRANDEJS můžete zachovat klid. Vaše pleť je zachráněna! Cílený gel se postará o rychlou minimalizaci pupínku, pokožku zklidní a hydratuje. Noste svou tajnou zbraň Clear Skin Rescue Gel při sobě a zbavte se nedokonalostí pleti už v jejich zárodku.

Celý popis
Cena: 590 Kč
Skladem - ihned posíláme

Gel, co pleť rychle zbaví nedokonalostí

Clear Skin Rescue Gel ANNA BRANDEJS přináší komplexní řešení nedokonalostí pleti a pupínků. Cílený gel rychle minimalizuje výskyt pupínků, a zároveň zklidňuje a hydratuje pokožku. Jeho účinek je zaměřený na snížení viditelnosti pupínků, zkrácení doby jejich trvání a úlevu od nepříjemného svědění a pnutí, které často provází jejich vznik. Reguluje produkci kožního mazu a působí preventivně proti vzniku dalších nedokonalostí.  Gel se snadno aplikuje a rychle se vstřebává, a díky tomu je ideální pro každodenní použití.

Záchrana v boji s pupínky

 • Minimalizuje výskyt pupínků a nedokonalostí
 • Zkracuje dobu, po kterou jsou pupínky viditelné
 • Ulevuje od nepříjemného svědění a pnutí provázející vznik pupínku
 • Reguluje produkci kožního mazu
 • Působí preventivně proti formování nedokonalostí 
 • Dezinfikuje díky obsahu ethanolu
 • Pokožku zklidňuje
 • Po vstřebání je pokožka hydratovaná

4 látky pro úlevu od pupínků

DendriclearTM
Patentovaná látka, jejíž účinek na výskyt pupínků a další kožní problémy potvrzují klinické studie. Pozitivně nabité molekuly DendriclearTM znemožňují aktivitu negativně nabitých aknózních bakterií zodpovědných za nedokonalosti pleti. Tím optimalizuje mikrobiom pleti, která je zklidněná, pročištěná a vyhlazená:

 • snižuje tvorbu přebytečného kožního mazu až o 77 %
 • snižuje výskyt bílých a černých teček až o 57 %
 • snižuje výskyt pupínků (včetně zanícených s bílou „hlavičkou“) v průměru o 82 %

Výtažek z rozmarýnu:
Přírodní extrakt s antioxidačními účinky napomáhá neutralizovat volné radikály na kůži. Díky tomu ji chrání před předčasným stárnutím a zlepšuje její vzhled. Působí antisepticky – brání růstu a množení bakterií na kůži, proto je zejména prospěšný pro problematickou pleť.

Ethanol:
Alkohol rychle vysušuje problematická místa, protože efektivně odstraňuje přebytečný kožní maz. Navíc účinně dezinfikuje danou lokalitu, což podporuje správnou regeneraci pleti postižené vřídkem.

Zemea:
Zvlhčující látka, která vyrovnává vysušující efekt ethanolu. Zlepšuje také pružnost pleti a podporuje její hydrataci.

Používejte podle potřeby 

Clear Skin Rescue Gel ANNA BRANDEJS aplikujte na pouze na jednotlivé pupínky po čištění pleti. V případě potřeby aplikaci 2 – 3krát během dne opakujte.