Velikost balení: 170 ml

Clear Skin Foam ANNA BRANDEJS

Čisticí pěna pro problematickou pleť náchylnou k akné

Problematické pleť potřebuje účinné, ale zároveň šetrné a pečující čištění, aby se svých nedokonalostí zbavila. Clear Skin Foam ANNA BRANDEJS pleti náchylné k akné, nadměrné produkci kožního mazu a či vzniku zánětlivých ložisek takové čištění poskytne a pleti dodá látky, které se postarají o její zjemnění, zklidnění a hydrataci. Její aktivní látky navíc minimalizují výskyt škodlivých bakterií zodpovědných za vznik pupínků a rozšířených pórů.

Celý popis
V těhotenství a při kojeníV těhotenství a při kojení
* Produkt neobsahuje aktivní látky, které by mohly být během těhotenství a při kojení potenciálně rizikové. Přesto doporučujeme používání produktu konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem.
Cena: 690 Kč
Skladem - ihned posíláme

Pěna na problematickou pleť s akné

 • Ulevuje od pupínků a působí preventivně proti jejich vzniku
 • Čistí rozšířené póry a černé tečky
 • Zbavuje pleť nečistot rozpuštěných v kožním mazu
 • Odstraňuje přebytečný kožní maz
 • Odstraňuje nečistoty
 • Odličuje make-up
 • Zklidňuje podrážděnou problematickou pleť 
 • Dlouhodobě hydratuje
 • Zlepšuje stav problematické pleti díky antibakteriálnímu účinku

Čištění bez pnutí pleti a podráždění

Čisticí pěny zaměřené na problematickou pleť mohou kůži zbavovat přirozených olejů a ochranného lipidového pláště. Dochází tak k dehydrataci pleti, a tím pádem ke zvýšené produkci kožního mazu. Vzniká začarovaný kruh. Agresivní čističe mohou mít za následek začervenání, podráždění a nepříjemné pocity pnutí či vznik šupinek. S jemnou čisticí pěnou Clear Skin Foam ANNA BRANDEJS se nic podobného nestane!

Pěna Clear Skin Foam ANNA BRANDEJS obsahuje komplex aktivních látek, které pleť náchylnou k nedokonalostem jemně čistí a účinně rozpouští nečistoty, stejně jako make-up a přebytečný kožní maz. Minimalizují také výskyt škodlivých bakterií zodpovědných za pupínky a ucpané rozšířené póry. Už během čištění navíc dlouhodobě hydratují. Díky tomu napomáhá pěna Clear Skin Foam viditelně zlepšovat stav problematické pleti.

Obsahuje AzeclairTM proti pupínkům

 • Reguluje produkci kožního mazu
 • Působí preventivně proti ucpávání pórů
 • Minimalizuje tvorbu pupínků
 • Napomáhá sjednotit barevný tón pleti
 • Ulevuje od začervenání pleti

Čisticí pěna nabitá látkami proti pupínkům

Výtažek z rozmarýnu:
Přírodní extrakt s antioxidačními účinky napomáhá neutralizovat volné radikály na kůži. Díky tomu ji chrání před předčasným stárnutím a zlepšuje její vzhled. Působí antisepticky – brání růstu a množení bakterií na kůži, proto je zejména prospěšný pro problematickou pleť.

Vitamín B3 (Niacinamid):
Vitamín B3 má antioxidační a antibakteriální účinek, minimalizuje podráždění pleti. Pokožku chrání před poškozením slunečním zářením a napomáhá minimalizovat nadměrnou pigmentaci. Obnovuje fungování ochranné kožní bariéry a působí preventivně proti vzniku vrásek.

AzeclairTM:
Látka odvozená od kyseliny azelaové s pozitivní vlivem na pleti se sklonem k akné. Působí antibakteriálně – minimalizuje výskyt bakterií zodpovědných za akné na kůži. Upravuje produkci kožního mazu a snižuje jeho hromadění v pórech. Zklidňuje podrážděnou a začervenalou pleť.

Zemea:
Látka, která podporuje dlouhodobou hydrataci pleti.

Používejte ráno a večer

Každé ráno a večer naneste dostatečné množství pěny na obličej a krk a jemně masírujte cca 1 minutu až do odstranění všech nečistot a make-upu. Poté opláchněte vlažnou vodou.