Celebrity jsou bez vrásek díky výplním Princess

Celebrity jsou bez vrásek díky výplním Princess

Herečka Vilhemová, modelka Faltýnová i zpěvačka Pártlová prozradily tajemství jejich mladě vypadající pleti bez vrásek. Oblíbily si zázrak značky Princess. Jde o výplňový materiál čisté kyseliny hyaluronové - extrémně účinné látky proti vráskám.

Tyto dámy vědí, že pokud chtějí opravdu o pár let omládnout, obyčejné krémy proti vráskám už nestačí a potřebují něco silnějšího.  Zdravotnický prostředek Princess představuje injekční aplikaci čisté kyseliny hyaluronové, která účinně zlepší elasticitu pleti a vyhladí vrásky.

Známá česká herečka Taťána Vilhemová (35) má po svém boku neméně známého českého herce Vojtu Dyka, který je od ní ale o sedm let mladší. Aby s ním držela krok, omlazuje svou pleť kyselinou hyaluronovou v injekční podobě. "Beru to jako běžnou součást života. Je to přirozená věc. Když je třeba, necháte si vyřezat mandle a neřešíte to." 

Modelka Petra Faltýnová (36) je jednou z nejkrásnějších českých modelek vůbec. Také ale o svou pleť musí adekvátně pečovat a výplně Princess patří k její běžné péči. "I když mi pohled na injekce není zrovna příjemný, nebráním se tomu. Není na tom přece nic špatného starat se o sebe a když je třeba, tak tomu pomoci odborným zásahem."

 

Do třetice se vyjádřila zpěvačka Martina Pártlová (35): Toto je přirozenější než botox, takže injekčním výplním se nebráním."
 
.

Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí lidského těla, věkem se její množství však výrazně snižuje. Je to látka, která má největší kapacitu vázání vody v pokožce, čímž zajišťuje pevnou a elastickou pleť. Jelikož ji naše tělo dokáže bez problémů odbourávat, její použití je velmi bezpečné. Výplně Princess obsahují pouze čistou kyselinu hyaluronovou bez jakýchkoliv živočišných příměsí. Aplikace se provádí injekčně do rýh (kolem očí či úst) a efekt je vidět okamžitě!

Pro ty, kteří se na injekční aplikaci kyseliny hyaluronové ještě necítí, připravila firma Princess i omlazující sérum Ati-Aging Skincare, které si můžete aplikovat na pokožku v pohodlí domova. Vaše pleť bude rozjasněná, zdravá a velice jemná.
 
Medaprex je výhradním distributorem zdravotnických preparátů Princess pro Českou i Slovenskou republiku. 
Starší články:
Video recenze na Retinol Eye TR a Dermaheal Super Brightening Mask
Omlazení pleti23.4.2014

Video recenze na Retinol Eye TR a Dermaheal Super Brightening Mask

Znáte Lukáše a jeho upřímné výpovědi o kosmetice? Jeho hledáčku neunikl ani Medaprex. Otestoval naši Dermaheal Super Brightening masku a rozjasňující oční sérum Retinol Eye TR.

Opalovací krém na předčasné stárnutí pokožky nestačí
Omlazení pleti5.4.2014

Opalovací krém na předčasné stárnutí pokožky nestačí

Předtím než se vrhneme na sluníčko, neměli bychom zapomínat, že je to primární faktor předčasného stárnutí pokožky! Minimalizujte ho dodržováním 2 zásad.

Věděli jste, že Medik8 má patentovanou technologii pro hydratační krémy?
Omlazení pleti10.3.2014

Věděli jste, že Medik8 má patentovanou technologii pro hydratační krémy?

Bez ohledu na věk a typ pleti patří do základní péče o pleť zajištění vysoce kvalitní hydratace a sluneční ochrany. Firma Medik8 má vlastní patentovanou technologii, díky které vyvinula řadu Hydr8 speciálně pro tento účel.

Žhavý Firewall je 5x účinnější než jiné antioxidanty!
Omlazení pleti22.2.2014

Žhavý Firewall je 5x účinnější než jiné antioxidanty!

Inovativní kosmetická značka Medik8 se s oblibou účastní objektivních testů účinných látek ve svých výrobcích. Nejnověji se testovalo jejich antioxidační sérum Firewall. A výsledky? Překvapivé...

Peeling skrz na skrz
Omlazení pleti16.2.2014

Peeling skrz na skrz

Peeling je jedna z kosmetických procedur, které mají za úkol navrátit pleti její zářivost a jas. Naše pleť se sice po určité době obnovuje sama, vytváří si stále nové a nové buňky, které prostupují vrstvami kůže až napovrch, kde rohovatí. Ale právě ty odumřelé, zrohovatělé a staré buňky působí tak, že naše pleť vypadá unavená, šedá a mdlá.