Žhavý Firewall je 5x účinnější než jiné antioxidanty!

Žhavý Firewall je 5x účinnější než jiné antioxidanty!

Inovativní kosmetická značka Medik8 se s oblibou účastní objektivních testů účinných látek ve svých výrobcích. Nejnověji se testovalo jejich antioxidační sérum Firewall. A výsledky? Překvapivé...

Ohnivý boj antioxidantů s volnými radikály

Volné radikály a antioxidanty jsou v dnešní době již téměř více fráze než odborné termíny. Všichni víme, že jedny jsou špatné a druhé dobré, jedním se nevyhneme kvůli znečištěnému ovzduší a druhé nám nabízejí v různých formách výživových doplňků, krémů či sér. Antioxidanty bojují proti volným radikálům, ale to, do jaké míry to zvládají, už málo kdo zkoumá. Abyste to na sobě nemuseli zkoumat Vy sami, nabízíme Vám výsledky odborného testu o reálných i nereálných účincích antioxidačních sér.

Test antioxidantů

Odborníci usilovně testovali Firewall průmyslovým testem "Total Antioxidant Assay Test" ve Velké Británii. Už název naznačuje, že hlavním předmětem výzkumu byly antioxidanty a jejich schopnost vypořádat se s volnými radikály obsaženými v kůži. Testu se zúčastnilo 9 profesionálních a prémiových krémů od různých
předních kosmetických značek. Výsledky byly až překvapivě jednoznačné. Firewall s přehledem převálcoval všechny své konkurenty a účinnost jeho látek byla stále 5násobně vyšší než druhý nejlepší krém po něm. Podobným testováním prošlo v minulosti i jejich vitamínové sérum Retinol 3TR, které se na soutěži Silver Aesthetic Awards stalo druhým nejprodávanějším maloobchodním produktem ve Velké Británii pro rok 2012.
 
 

Jak funguje ten nejlepší?

 
Firewall obsahuje Superoxiddismutázy - antioxidant, který regeneruje buňky a chrání jejich rozpad; a mimetické antioxidanty katalázy - katalyzátor rozkladu peroxidu vodíku na vodu a kyslík. Tyto dvě složky fungují jako pumpička, která z pokožky vysaje volné radikály, chemickou reakcí jich přemění na neškodné substance a vyloučí ze systému. Antioxidant poskytne volnému radikálu chybějící elektron a tím ho stabilizuje. Existuje mnoho druhů volných radikálů a většina běžných antioxidačních krémů bohužel neutralizuje pouze jeden či dva druhy. Jelikož tyto nepříjemné látky způsobují předčasné stárnutí a v pokožce je máme bohužel všichni, stojí za to věnovat pozornost sérům, která Vám reálně umí zajistit dlouhodobě mladou a zdravou pleť.
 
Testy účinnosti mohou být pro Vás proto výbornou pomůckou při výběru toho správného krému.
Co myslíte, jak by obstál Váš oblíbený krém? 

S článkem souvisí tyto výrobky:

Copper PCA Peptides
Pokud jde o omlazení pleti a prevenci jejího předčasného stárnutí, antioxidace je základ. Její maximum
100% vegan
V těhotenství a při kojení
1 950 Kč
Skladem - ihned posíláme
Starší články:
Peeling skrz na skrz
Omlazení pleti16.2.2014

Peeling skrz na skrz

Peeling je jedna z kosmetických procedur, které mají za úkol navrátit pleti její zářivost a jas. Naše pleť se sice po určité době obnovuje sama, vytváří si stále nové a nové buňky, které prostupují vrstvami kůže až napovrch, kde rohovatí. Ale právě ty odumřelé, zrohovatělé a staré buňky působí tak, že naše pleť vypadá unavená, šedá a mdlá.

4 rady pro krásné ruce
Omlazení pleti15.2.2014

4 rady pro krásné ruce

Ruce. Představují nás, mluví za nás a jsou vidět víc, než si myslíme. Všeobecné povědomí je takové, že pěstění rukou znamená starat se o nehty. To ale není všechno. Ruce by měly mít péče mnohem více...

Pohled, kterým si muže omotáte kolem prstu. Jak na to?
Omlazení pleti23.1.2014

Pohled, kterým si muže omotáte kolem prstu. Jak na to?

Jak se říká, oči jsou bránou do duše. A oslnivý pohled do duše nám přinesou krásné dlouhé řasy, takové, jaké dnes vídáme v hollywoodských filmech a na přehlídkových molech. Bohužel mnoho z nás zapomíná o své řasy pečovat, protože jsou jen malou částí obličeje. Proto se čím dál častěji setkáváme s případy, kdy řasy začnou samy od sebe nadměrně vypadávat.

Co jsou růstové faktory
Omlazení pleti15.6.2013

Co jsou růstové faktory

Musíme si přiznat, že většinu žen po třicítce už začínají trápit projevy stárnutí, úplně konkrétně řečeno- vrásky. Prodejci se nám snaží nabídnout nespočet krémů, sér a zázračných kúr, a k tomu ještě většina slibuje vyhlazení vrásek a lifting obličeje do druhého dne.

4 tipy, jak ochránit pleť před účinky slunečních paprsků
Omlazení pleti8.5.2013

4 tipy, jak ochránit pleť před účinky slunečních paprsků

Každoročně odpočítáváme poslední zimní dny a netrpělivě vyhlížíme první jarní sluneční paprsky. Slunce nás nabíjí energií a ke svému životu jej potřebujeme. Avšak jako vše i slunce má své dobré i špatné stránky a účinky na lidské zdraví. Pleť bychom měli před škodlivými účinky slunečních paprsků chránit.