Věděli jste, že Medik8 má patentovanou technologii pro hydratační krémy?

Věděli jste, že Medik8 má patentovanou technologii pro hydratační krémy?

Bez ohledu na věk a typ pleti patří do základní péče o pleť zajištění vysoce kvalitní hydratace a sluneční ochrany. Firma Medik8 má vlastní patentovanou technologii, díky které vyvinula řadu Hydr8 speciálně pro tento účel.

Proč je potřeba pleť hydratovat?

Adekvátní úrovně hydratace pleti vedou ke kypřejšímu, hladšímu a obecně zdravějšímu vzhledu. Dobře hydratovaná pleť stárne prokazatelně pomaleji než dehydratovaná pleť. Denní hydratační produkty značky Medik8 obsahují ochranný faktor SPF 25 a unikátní komplex Pre-SPF pro opravdovou a širokospektrální ochranu před slunečním zářením. Tato kombinace prokazatelně chrání pleť před ztrátou vlhkosti, stárnutím v důsledku slunečního záření a nadměrnou pigmentací. Pravidelné používání produktů Hydr8 Day SPF 25 pomáhá omezit potenciální vrásky díky akumulaci vlhkosti na základně vrásek, čímž se zvětší objem kožních buněk a výsledkem je hladší elastičtější pleť.

Co je to Pre-SPF?

Produkty HydrDay SPF jsou unikátně obohaceny vysoce specializovanou přírodní „halofilní bakterií“ Pre-SPF (Ectoin), která podle studií prokazatelně chrání pleť před slunečním poškozením, aniž by blokovala UV záření. Pre-SPF je užitečným pomocným faktorem, který se používá spolu s ochranou proti slunci.

Ectoiny mají pozoruhodnou schopnost přežívat v nejdrsnějším prostředí, které je charakterizováno silným UV zářením, suchem, extrémními teplotami a velkou slaností. Pre-SPF se používá exkluzivně v produktech značky Medik8.

Řada Hydr8 

-Profesionální síla na podporu tvorby kolagenu a pro zpomalení stárnutí

Hydr8 pro normální až suchou pokožku / Hydr8 pro normální až mastnou pokožku

  • Ectoinový komplex Pre-SPF patentovaný Medik8 - širokospektrální sluneční ochrana
  • Vitamín A palmitát  - tvorba kolagenu
  • Enzymový antioxidant preoxiddismutázy - ochrana před volnými radikály
  • Moisture Magnets - magnety udržující vlhkost
  • Ocenění Best Anti-Aging Cream 

 

Hydr8 Night

  • Resveratrol antioxidant  z červeného vína - dlouhověkost buněk
  • Vysoce koncentrovaný beta-glukan - noční vyhlazování vrásek
  • Botanické výtažky - zklidněni pleti
  • Doporučeno pro míchání se sérem Retinol 40 Boost

 

Hydr8 Day XD

 

Všechny krémy řady Hydr8 obsahují nové klinicky testované složky v osvědčených koncentracích, které zabezpečují buněčnou ochranu a viditelnou redukci projevů stárnutí.

S článkem souvisí tyto výrobky:

ADVANCED NIGHT RESTORE
Omlaďte svou pleť přes noc s tímto hydratačním krémem a probouzejte se každé ráno se svěží, zářivou a
100% vegan
V těhotenství a při kojení
1 780 Kč
Skladem - ihned posíláme
Starší články:
Žhavý Firewall je 5x účinnější než jiné antioxidanty!
Omlazení pleti22.2.2014

Žhavý Firewall je 5x účinnější než jiné antioxidanty!

Inovativní kosmetická značka Medik8 se s oblibou účastní objektivních testů účinných látek ve svých výrobcích. Nejnověji se testovalo jejich antioxidační sérum Firewall. A výsledky? Překvapivé...

Peeling skrz na skrz
Omlazení pleti16.2.2014

Peeling skrz na skrz

Peeling je jedna z kosmetických procedur, které mají za úkol navrátit pleti její zářivost a jas. Naše pleť se sice po určité době obnovuje sama, vytváří si stále nové a nové buňky, které prostupují vrstvami kůže až napovrch, kde rohovatí. Ale právě ty odumřelé, zrohovatělé a staré buňky působí tak, že naše pleť vypadá unavená, šedá a mdlá.

4 rady pro krásné ruce
Omlazení pleti15.2.2014

4 rady pro krásné ruce

Ruce. Představují nás, mluví za nás a jsou vidět víc, než si myslíme. Všeobecné povědomí je takové, že pěstění rukou znamená starat se o nehty. To ale není všechno. Ruce by měly mít péče mnohem více...

Pohled, kterým si muže omotáte kolem prstu. Jak na to?
Omlazení pleti23.1.2014

Pohled, kterým si muže omotáte kolem prstu. Jak na to?

Jak se říká, oči jsou bránou do duše. A oslnivý pohled do duše nám přinesou krásné dlouhé řasy, takové, jaké dnes vídáme v hollywoodských filmech a na přehlídkových molech. Bohužel mnoho z nás zapomíná o své řasy pečovat, protože jsou jen malou částí obličeje. Proto se čím dál častěji setkáváme s případy, kdy řasy začnou samy od sebe nadměrně vypadávat.

Co jsou růstové faktory
Omlazení pleti15.6.2013

Co jsou růstové faktory

Musíme si přiznat, že většinu žen po třicítce už začínají trápit projevy stárnutí, úplně konkrétně řečeno- vrásky. Prodejci se nám snaží nabídnout nespočet krémů, sér a zázračných kúr, a k tomu ještě většina slibuje vyhlazení vrásek a lifting obličeje do druhého dne.