Chcete pro své blízké pod stromek dárky, které jen tak někde nekoupíte?

Chcete pro své blízké pod stromek dárky, které jen tak někde nekoupíte?

Co s našimi vánočními balíčky získáte? Slevu až 706 Kč, luxusní taštičku zdarma nebo zdarma jeden z produktů! Jak na to, abyste vypadali dobře i v předvánočním hektickém období? Vezměte si na pomoc luxusní kosmetiku – už žádné vrásky, akné nebo polámané vlasy. Vyberte si ten nejlépe nakombinovaný balíček od společnosti Medaprex, nebo ho svým blízkým pořiďte jako originální vánoční dárek.

Chcete mít pleť bez vrásek?

Vrásky jsou sice přirozenou součástí stárnutí, když je ale možné jejich projevy a přítomnost minimalizovat, proč toho nevyužít? Vyzkoušejte sílu produktů Dermaheal v exkluzivním vánočním balíčku pro redukci vrásek, díky němuž získáte Dermaheal Cosmeceutical krém a Dermaheal Cosmeceutical oční krém s dvacetiprocentní slevou. Vrásek se lze opravdu zbavit, jenom potřebujete správnou a pravidelnou péči. Vaše cesta za omlazenou pletí bez vrásek může začít!

 

 

Prohlédněte si vánoční balíček pro redukci vrásek!

 

Chcete se zbavit akné?

Na pupíncích a lesklé, mastné pokožce není nic hezkého. Tento problém můžete vyřešit buď investicí do kvalitního, silně krycího korektoru a matujícího pudru a spolehnout se na „maskování“, nebo můžete zvolit kosmetické přípravky, které vaši pleť akné a mastnoty nadobro zbaví. Jaké produkty si vybrat? Ve vánočním balíčku pro redukci akné získáte hned dva, které pro zdravě vypadající pleť potřebujete.  BetaGel redukuje projevy akné a působí i jako prevence jejich vzniku, krém Beta Moisturise zajistí hydrataci a matný vzhled pleti. A protože budou ty Vánoce, máte v rámci balíčku k dispozici příjemnou slevu 20% na oba produkty.

 

Prohlédněte si vánoční balíček pro redukci akné!

 

Chcete mít krásné, husté vlasy a zastavit jejich vypadávání?

Mít krásné vlasy, to je skoro věda. V létě je trápí sluníčko, klimatizace a mořská voda, v zimě zase suchý vzduch způsobený topením, přechody z tepla do chladu, ze sucha do vlhka. Poškozené vlasy mají tendenci lámat se, vypadávat, třepit se, navíc pomalu a v menším počtu dorůstají. Sérum proti vypadávání vlasů Renokin obsahuje aktivní složky, které nejen, že zastavují padání vlasů, ale také podporují jejich opětovný růst. Sérum obnovuje a vyživuje poškozené vlasové váčky, které pak mohou produkovat vlasové vlákno, podporuje navíc prokrvení pokožky hlavy a celkově ji revitalizuje. Díky exkluzivnímu vánočnímu balíčku získáte tři tato účinná séra za cenu dvou.

Prohlédněte si balíček proti vypadávání vlasů!

 

Chcete přes noc omladit svoji pleť?

Nemáte příliš čas pečovat o svoji pleť ráno a v průběhu dne? Pochvalu si za to sice nezasloužíte, ale před Vánoci to lze pochopit… Aby vaše pleť netrpěla, podpořte její noční regeneraci používáním vhodné péče. Ta udělá „těžkou“ práci na vaší pleti, zatímco vy si budete užívat zasloužený spánek. Jestli si nejste jisti, jaké produkty si konkrétně vybrat, pořiďte si balíček pro noční regeneraci pleti. Kromě funkčního hydratačního nočního krému obsahuje ještě tři zmenšená balení produktů pro noční péči o pleť, které si tak můžete vyzkoušet. A jako dárek získáte k balíčku ještě elegantní kosmetickou taštičku.

 

Prohlédněte si vánoční balíček pro noční regeneraci pleti!

 

Chcete minimalizovat vrásky a tmavé skvrny, a mít rozzářenou pleť?

Zářivá, projasněná pleť, která vypadá mladistvě i v tak tmavém ročním období jako je zima, to se může zdát jako nedostižný cíl. Ale nemějte obavy, exkluzivní balíček pro rozjasnění pleti vám pomůže zbavit se vrásek, povadlých kontur obličeje i tmavých pigmentových skvrn. Kromě multifunkčního denního krému a jemné čistící pěny na obličej s obsahem organického rozmarýnů v rámci balíčku můžete vyzkoušet ještě dva produkty, které projasní vaši pleť a dodají jí potřebou hydrataci. Nejen, že s tímto balíčkem získáte rozjasněnou pleť, ale dalším dárkem pro vás bude elegantní kosmetická taštička.

 

Prohlédněte si vánoční balíček pro rozjasnění pleti!

Starší články:
Věčné mládí vám nezaručíme. Nebo ano?
Zdravý život17.10.2015

Věčné mládí vám nezaručíme. Nebo ano?

Po tajemství elixíru mládí se „pídí“ lidstvo snad od svého počátku. Jenže jak už víme, pro podobné zázraky je místo jenom v pohádkách, skutečné mládí nám nedokáže vrátit nic. Jenže kdo tady mluví o navrácení mládí? Ono by přece stačilo, když se stárnutí organismu zpomalí. A to v současnosti jde a nepotřebujete k tomu ani čáry kouzelníků, ani skalpely plastických chirurgů.

Krásné vlasy vám zaručí správná výživa. Jenže jak jí dosáhnout?
Zdravý život7.10.2015

Krásné vlasy vám zaručí správná výživa. Jenže jak jí dosáhnout?

Různé problémy s vlasy mají často jednoho viníka – nedostatek živin ve stravě. I pouhý částečný nedostatek některého z minerálů či vitamínů může vést k tomu, že se vaše kštice začne povážlivě ztenčovat a vlasy začnou vypadávat v nevídaném množství.

Jíte pět porcí ovoce a zeleniny denně a máte pocit, že vám to zaručí zdraví? Kdepak
Zdravý život5.10.2015

Jíte pět porcí ovoce a zeleniny denně a máte pocit, že vám to zaručí zdraví? Kdepak

Zdá se vám zbytečné konzumovat různé doplňky stravy, protože jste přesvědčení, že všechny potřebné vitamíny a minerály načerpáte z toho, co sníte? Tak to pozor, ani těm, kdo jí velké množství ovoce a zeleniny se nedostatek důležitých živin nemusí vyhnout.

Omládnou-li vaše intimní partie, omládnete i vy
Zdravý život21.9.2015

Omládnou-li vaše intimní partie, omládnete i vy

Mladistvé intimní partie jsou pro spokojený a aktivní sexuální život něco jako svěží vítr pro plachetnici. Bez toho to sice také jde, ale s ním je to mnohem lepší. Že nechcete jít „pod kudlu“, to naprosto chápeme. Nabízíme ale jiné řešení!

Takhle svou pleť určitě nečistěte!
Zdravý život12.8.2015

Takhle svou pleť určitě nečistěte!

Chybek, kterých se na své pleti dopouštíme, je plno. Určitě se shodneme na tom, že jednou z nich je vynechávání odličování a čištění pleti. Možná jste ale nevěděli, že pleti může uškodit i čištění jako takové, pokud není prováděno správně. A jaké jsou ty největší hříchy ohledně čištění pleti?