Nákup kosmetiky přes internet. Na co si dát pozor?

Nákup kosmetiky přes internet. Na co si dát pozor?

Nakupovat přes internet z pohodlí domova již není žádná novinka. Na internetu můžeme častokrát nakoupit levněji, rychleji a s možností výběru z širokého a pestrého sortimentu. Mnoho z nás využívá velké nákupní servery s nejrůznějším zboží, kde však kosmetiku většinou nemají. Nebojte se pořídit si krém či masku z malého internetového obchodu. Pokud máte otázky, zda je takové nakupování bezpečné a jak při koupi postupovat, poradíme Vám a ukážeme několik ověřených triků.

Máte v plánu si pořídit nový pleťový krém, sérum či šampon, který není k dostání jinde než na internetu, chcete jej prostě levněji nebo nemáte čas běhat po obchodech? Nebojte se nakupovat na internetu. V dnešní době je takový způsob nakupování převážně bezpečný, ale vždy je třeba mít oči otevřené. 
 
Pozor na podvod
První úskalí může přijít s možností prodeje napodobeniny. Toto je však spíše riziko koupě parfému. Na webové stránce hledejte informace o prodejních značkách a ujistěte se, že e-shop prodává originál, protože s padělkem může přijít vedle zklamání také nepříjemnost jako např. alergická reakce. 
 
Získejte informace
Kosmetické přípravky by měly mít kvalitní popis a fotografii. Můžete u nich najít třeba i klinické studie, různá popisná videa, komentáře od stávajících uživatelů či alespoň možnost komentář zanechat. 
 
Poraďte se
Kvalitní obchod s kosmetikou nabízí nejen produkty, ale také poradenství. Pokud máte dotaz, nabízí se možnost dostat odpověď na infolince, chatu či rychlou reakcí na váš email.
 
Přesný postup nákupu
Přečtěte si návod daného obchodu, jak nakupovat. Rady, jak zvládnout nákup na internetu, by měl mít každý seriózní e-shop. Možná zde najdete i nejčastější otázky a odpovědi, které vaše dotazy zodpoví. 
 
Výhody pro věrné
Zjistěte si, zda má e-shop věrnostní program a pokud ano, využijte svých výhod. 
 
Akce a slevy
Možná se na stránkách objevují sezónní slevy či balíčky za výhodné ceny. Prozkoumejte nákupní terén.
 
Kontrola nade vše
Pokud byste se chtěla o svém nákupu dozvědět maximum, přečtěte si obchodní podmínky. 
 
Užijte si to
Udělejte si pohodlí, uvařte čaj či kávu a vyrazte na lov. Nákupní vody internetu jsou nekonečné a kdekoliv můžete narazit na poklad.
Starší články:
3 metody prodloužení řas, které fungují
Zdravý život17.1.2012

3 metody prodloužení řas, které fungují

Mít opravdu krásné a dlouhé řasy dnes může mít každá žena. Stačí si vybrat metodu, která bude nejvíce vyhovovat vašim požadavkům. Řasy snů můžete mít na jeden večer či celé roky, záleží pouze na vás.

Návod, jak pročistit svůj organismus a pleť po Vánočním hodování
Zdravý život4.1.2012

Návod, jak pročistit svůj organismus a pleť po Vánočním hodování

Díky hodování dostane zabrat během Vánočních svátků nejen vaše tělo, ale také pleť. Veškeré zbytečné cukry a tuky, které si dobrovolně dopřáváme ve velkých dávkách se mohou projevit také na pokožce např. v podobě akné. Pleť i tělo jsou unavené z neustálého přejídání.

Dopřejte si večer pro krásu
Zdravý život8.11.2011

Dopřejte si večer pro krásu

Pokud nemáte pravidelně čas na péči o svou pokožku a tělo, dopřejte si alespoň nepravidelně párkrát do roka „večer pro krásu“. Budete potřebovat pár kosmetických pomocníků a trochu času. Využijte např. chvíli, kdy je manžel s kamarády a děti spí. Po této omlazující proceduře budete ráno jako vyměněná a ušetříte peníze za kosmetické salóny

Naordinujte si vitamín proti stárnutí
Zdravý život22.10.2011

Naordinujte si vitamín proti stárnutí

Vitamín E je věrný bojovník proti stárnutí. Jeho pravidelnou dostatečnou dávkou pomůžete nejen své pokožce a vzhledu, ale také prospějete svému zdraví. Udělejte si vitamínovou terapii ve znamení E.

Dopřejte si vitamín krásy
Zdravý život19.10.2011

Dopřejte si vitamín krásy

Vitamíny jsou nezbytné pro zdravý život. Nedodávají tělu žádné kalorie ani jouly, přesto jsou úžasným zdrojem vitality a energie. Vitamíny si naše tělo nedokáže samo vyrábět, musíme je tedy pravidelně dodávat potravou. Stejně jako naše tělo i pokožka potřebuje jednou za čas vitamínovou bombu. Dopřejte jí speciální výživnou kúru v podobě čistého vitamínu A pro pleť.