Naordinujte si vitamín proti stárnutí

Naordinujte si vitamín proti stárnutí

Vitamín E je věrný bojovník proti stárnutí. Jeho pravidelnou dostatečnou dávkou pomůžete nejen své pokožce a vzhledu, ale také prospějete svému zdraví. Udělejte si vitamínovou terapii ve znamení E.

Vitamín E na pleť Monoderma E5

Vitamín E a jeho účinky na pleť

Tento vitamín působí velmi příznivě na celkovou vitalitu pokožky, pomáhá léčit různé její choroby a poškození, podílí se na hojení jizev. Vitamín E je nejlepší přírodní antioxidant. Zbavuje pokožku volných radikálů a tím zmírňuje proces stárnutí a redukuje jemné vrásky. Tento vitamín je obzvláště vhodný pro používání během léta, protože chrání pokožku před účinky UV záření
 

Vitamín E je určen pro

Stresovanou pleť
Pleť náchylnou na různé typy erytému
Pleť s ekzematickou dermatitidou
Suchou a velmi suchou pleť
Všechny typy pleti s cílem redukce vrásek a omlazení
 

Tip redakce

Naordinujte si vitalizační terapii v podobě čistého vitamínu E pro pleť ve vysoké koncentraci. Vitamín je uchováván v malých kapslích, které jej chrání před oxidací na vzduchu či v teple. Díky této péči neztrácejí svou účinnost. Stačí každý večer pohodlně otevřít jednu kapsličku a vitamín vetřít do pokožky.
 

Vitamín E a jeho účinky na zdraví

"Éčko" chrání buňky a zabraňuje kardiovaskulárním a revmatickým chorobám - brání usazování cholesterolu, vzniku krevních sraženin, chrání cévy před kornatěním. Je nazýván vitamínem plodnosti. Oddaluje projevy stárnutí - jak fyzického, včetně tvorby vrásek, tak mentálního.
 

Potraviny obsahující vitamín E ve větším množství

Pšeničné klíčky, rostlinné oleje, vejce, mléko, ořechy, všechna zelená zelenina, játra, med.
 

Tip redakce

Doporučujeme přijímat vitamin E denně z přírodních zdrojů v co nejvyšší množství, protože stálá vyšší dávka je organismu velmi prospěšná. 
Pokud se rozhodnete pro vitamíny v tabletách. Nikdy je neužívejte na prázdný žaludek. Aby se vitamíny vstřebaly, musíte je kombinovat s bílkovinami a enzymy v potravě. Pokud užíváte vitamín E a železo, nikdy je neberte společně. Éčko polkněte např. po snídani a železo po večeři. 

Potraviny které obsahují vitamín EAbyste však měli v těle dostatek vitamínu E, stačí si dát občas jen tak na chuť hrstku oříšků a dodávka potřebného množství vitamínu bude zajištěna.

S článkem souvisí tyto výrobky:

Monoderma E5
Čistý vitamín E 5% (Tokoferol) je pro vaši suchou a podrážděnou pleť nejlepší volba. Redukuje zánět a
V těhotenství a při kojení
525 Kč
Skladem - ihned posíláme
Starší články:
Dopřejte si vitamín krásy
Zdravý život19.10.2011

Dopřejte si vitamín krásy

Vitamíny jsou nezbytné pro zdravý život. Nedodávají tělu žádné kalorie ani jouly, přesto jsou úžasným zdrojem vitality a energie. Vitamíny si naše tělo nedokáže samo vyrábět, musíme je tedy pravidelně dodávat potravou. Stejně jako naše tělo i pokožka potřebuje jednou za čas vitamínovou bombu. Dopřejte jí speciální výživnou kúru v podobě čistého vitamínu A pro pleť.

Artróza - informace v kostce
Zdravý život4.10.2011

Artróza - informace v kostce

Artróza je nemoc, které je nejčastěji spojována s nemocemi kloubů. Nemocí, které bolest kloubů způsobují, je samozřejmě více, můžeme zmínit například revmatoidní artritidu, nicméně nejčastěji, pokud nás bolí klouby, se jedná o artrózu, kterou můžeme najít i pod názvem osteoartróza.

Artróza se netýká jen starých lidí
Zdravý život29.7.2011

Artróza se netýká jen starých lidí

Artrózu máme většinou spojenou se staršími lidmi jako nemoc, která napadá klouby, které pak bolí. To ale neznamená, že se vyhýbá mladším lidem. Artróza dnes totiž může postihnout každého.

Krásné nohy během chvíle
Zdravý život28.7.2011

Krásné nohy během chvíle

Jaro je tady a je tedy čas na to ukázat svoje nohy. Vždyť právě na jaře vytáhneme ze skříní šaty a sukně. V zimě máme trochu tendence přestat o svoje nohy pečovat, protože je v podstatě nikomu neukazujeme.

Jak naložit s bolestí kloubů
Zdravý život30.11.1999

Jak naložit s bolestí kloubů

Bolest kloubů už dnes není jenom problémem profesionálních sportovců a starých lidí. Často totiž bolest kloubů postihuje i mladé lidi a lidi ve středním věku, kteří rozhodně profesionálně po fotbalovém hřišti či na tenisovém kurtu neběhali.