YOUNG 4 EVER účinně bojuje proti stárnutí zevnitř

YOUNG 4 EVER účinně bojuje proti stárnutí zevnitř

Většina z nás by chtěla zůstat navždy mladá. Tisíce let hledá lidstvo elixír mládí, který bohužel neexistuje. Vědci dnes potvrzují, že stárnutí je normální fyziologický proces organismu, který není možné zastavit. Existují ale způsoby, jak ho výrazně zpomalit. Dokonce lze odečíst i několik let na vzhledu nebo stavu vnitřních orgánů.

Kalendářní věk nepřetočíte, ale svůj životní pocit, energii, sílu a vzhled je možné přetočit na mnoho let zpět. Jsou lidé, kteří jsou v devadesátce schopni hrát golf, nebo šachy, cvičit jógu, jsou soběstační a veselé mysli a jsou tací, kteří už v pětatřiceti letech pociťují značnou únavu a začíná se u nich zhoršovat smyslové vnímání, zrak i sluch. S přibývajícím věkem dochází k oslabení imunitního systému, člověk začne být náchylnější k různým nemocem a stoupá u něj riziko srdečných onemocnění a rakoviny.

Stárnutí organismu je individuální, lze nicméně ovlivnit

Všichni stárneme individuálně, velký vliv na zdravotný a psychický stav má genetika. Tu ale ovlivnit nemůžeme. Co změnit můžeme, především zpomalit, jsou procesy, které probíhají celý život: dělení a náhradu buněk a postupné chátrání všech tělesných systémů.

Z dlouhodobého hlediska tomu pomůžeme hlavně vhodnou stravou, pohybem a psychohygienou, tedy odbouráváním psychického stresu. To se lehko řekne, ale hůře provádí. Zkuste jednoduché rady. Vědomě si vybírejte, jak se vyjadřujete o sobě i druhých, a to i v duchu. Naučte se nebrat si sdělení ostatních osobně. Vnímejte to jako projekce jejich vlastní reality. Každý den pro sebe udělejte něco hezkého, najděte si čas na odpočinek a sport. Vyzkoušejte relaxační techniky a dechová cvičení.

Tělesné zdraví se ve velké míře odvíjí od psychického stavu, stravy a pravidelného pohybu. Právě pohyb, strava ale i doplňky stravy mohou výrazně ovlivnit váš pocit, vzhled a tělesnou kondici. Potravinové doplňky pomáhají tělu vyrovnat se s toxiny obsaženými například v potravinách a ve vzduchu.

Na Brandeis Clinic jsme pro vás vyvinuli doplněk stravy YOUNG 4 EVER s 9 účinnými látkami, které jsou nejvíc doporučované lékaři věnujícími se nutriční hodnotě stravy nebo ortomolekulární medicíně. Jedná se o „top 10“ látek ke zpomalení stárnutí tělesných orgánů a povzbuzení psychické činnosti a svěžesti.

Z čeho se skládá elixír mládí YOUNG 4 EVER?

  • Vitamín C, který přispívá k udržení normální funkce imunitního systému, tvorbě kolagenu, správné funkci cév, kostí, chrupavek a kůže. Zvyšuje také vstřebávání železa a chrání před toxickými vlivy prostředí tím, že je silným antioxidantem.
  • Resveratrol příznivě působí na kardiovaskulární systém.
  • Vitamín B12  prospívá energetickému metabolismu, nervové soustavě a udržuje normální tvorbu červených krvinek. Ocení ho zejména ti, kteří bojují s únavou a vyčerpáním.
  • Vitamín E jako účinný antioxidant chrání buňky před poškozením oxidativním stresem.
  • Vápník přispívá k normální srážlivosti krve, energetickému metabolismu, činnosti svalů, funkci nervových přenosů a trávicích enzymů, podílí se na procesu dělení a specializace buněk. Vápník je důležitý pro udržení normálního stavu kostí a zubů.
  • Hořčík snižuje míru únavy a vyčerpání, kyselina listová přispívá k růstu zárodečných tkání v době těhotenství, správné syntéze aminokyselin, krvetvorbě, látkové přeměně homocysteinu a správné funkci psychiky.
  • Zelený čaj, resp. katechiny zeleného čaje, příznivě působí na zdraví ústní dutiny, pomáhají udržovat optimální váhu, prospívají metabolismu tuků, imunitě, cévnímu systému, hladině cholesterolu a krevního cukru, mají antioxidační a termoregulační účinky, pomáhají koncentraci, zlepšují kvalitu spánku, zdraví kůže, vylučovacího systému, srdce.
  • Ginkgo biloba je známá svým příznivým vlivem na cirkulaci krve v organismu.
  • Kyselina listová přispívá k růstu zárodečných tkání v době těhotenství, správné syntéze aminokyselin, správné krvetvorbě, látkové přeměně homocysteinu a správné funkce psychiky. Patří mezi nejdůležitější vitamíny v těhotenství.

Pokud se rozhodnete proti projevům stárnutí bojovat pomocí doplňku stravy YOUNG 4 EVER, užívejte 2 kapsle denně během jídla. Nezapomeňte, že péče o vaše tělo je třeba chápat komplexně. Ruku v ruce s vyváženou a pestrou stravou by měl jít také zdravý životní styl. Pokud kouříte, vyhledejte pomoc poradny pro odvykání kouření. Zvýšíte tím svoje šance se závislostí na nikotinu přestat. Chraňte se před sluncem, protože ultrafialové záření způsobuje stárnutí kůže. Ze sportů si volte takový, který je pro tělo přirozený a bude vám dělat radost.

Ovoce a zelenina by měla být pravidelnou denní součástí vašeho jídelníčku, stejně jako na týdenní bázi mastné ryby pro svůj obsah omega-3 mastných kyselin. Nenechte se zmýlit tím, že s přibývajícím věkem klesá chuť organismu k jídlu. Ve skutečnosti vaše tělo potřebuje minerály, vitamíny a další životně důležité látky ve vyšší míře.

Starší články:
Jak zhubnout? Držte se těchto zásad, jak jíst, a ono to půjde!
Zdravý život16.2.2018

Jak zhubnout? Držte se těchto zásad, jak jíst, a ono to půjde!

Hubnutí není legrace. Teď, kdy už pominula nereálná lednová předsevzetí a hladovky a na permanentky do posilovny se vesele práší na poličce, se můžete do hubnutí pustit s rozvahou a odhodláním. Budete-li následovat tato doporučení, úbytek kilogramů se dostaví. Pomalu, ale jistě, a to je přesně přístup, jakým hubnout chcete. Rychlá řešení totiž často přináší nežádoucí jo-jo efekt.

Doplňky stravy pro sportovce aneb Kolagen nade vše
Zdravý život2.2.2018

Doplňky stravy pro sportovce aneb Kolagen nade vše

Ať už cvičíte doma u DVDčka, chodíte do posilovny, milujete jógu nebo nedáte dopustit na běhání, měli byste svoji pozornost zaměřit na kolagen. Může vám totiž pomoci dosáhnout lepších výsledků a podpoří vaše zdraví a optimální regeneraci.

Je kosmetika bezpečná? Pokud obsahuje tyto látky, nikoliv
Zdravý život1.2.2018

Je kosmetika bezpečná? Pokud obsahuje tyto látky, nikoliv

Kterým složkám kosmetických produktů byste se měli vyhnout a jaká jsou jejich potenciální rizika pro organismus?

K posílení imunity vám dopomůže vitamín C
Zdravý život26.1.2018

K posílení imunity vám dopomůže vitamín C

Pořád nemocní? Možná vám chybí vitamín C, který dokáže k maximálním „výkonům“ nabudit imunitní systém. Protože vaši imunitu podpoří, měli byste si dát pozor na jeho dostatečný příjem.

Co na překyselený organismus?
Zdravý život22.1.2018

Co na překyselený organismus?

Je můj organismus překyselený? Tuto otázku si pokládá stále větší část populace. Tělesné pH je totiž velmi důležité pro zdraví našeho organismu.