Jak se starat o pleť ve věku od 20-ti do 50-ti let

Jak se starat o pleť ve věku od 20-ti do 50-ti let

Ať už je Vám 20, 30, nebo i 50 let, máme pro Vás zajímavý souhrn tipů pro péči o vaši pleť. Každá žena může být ještě hezčí a mladší, když ví jak na to ;)

Ve svých dvaceti: Ochrana a obnova

Vystavování slunci a dlouhé noční párty způsobují na vaší pleti spoušť. Mladá pleť je ale vybavená přirozenými „ničiteli“ těchto škůdců jako jsou  hektický rozvrh, opalování, znečištěné ovzduší, nekonečné večírky a kouření. Nicméně častým působením těchto faktorů dochází k rychlejšímu stárnutí kůže, a proto by i slečny ve věku od dvaceti let měly pečovat o svou pleť. Bohatě postačí hydratační krém a ve slunné dny krém s faktorem 30, oba nejlépe s účinnými antioxidanty.
 

Ve svých třiceti: Peeling a regenerace

Péče o pleť ve 40 letechDíky ubytku kolagenu a elastanu objevuje většina žen v tomto věku na své pleti jemné vrásky. „Samoregenerace“ kůže funguje čím dál pomaleji, pleť vypadá unaveněji a získává nerovnoměrný vzhled. Ženám v tomto věku se doporučuje používat denně osvědčené výrobky obsahující dostatek kolagenu a elastinu , stejně jako peptidů a vitaminu A. Nezbytnou součástí je také používání peelingu přibližně 2x týdně.
 

Ve svých čtyřiceti: Vyplnění a zklidnění

Ve svých čtyřiceti si všimnete zjemňování a ztenčování vaší kůže. Rozhodně byste měla vyzkoušet kyselinu hyaluronovou, která vyplní vaši pleť „zevnitř“.  Kyselina hyaluronová se váže na vodu a pojme přibližně tisícinásobek váhy vody. Navíc se přirozené vyskytuje v lidském těle - tak jak jinak a lépe podpořit vaši pleť a obnovit jeji pružnost...
 

Ve svých padesáti: Hydratace a výživa

Díky hormonálním změnám, ke kterým dochází v tomto věku, může vaše pleť rychleji vysychat a slábnout. Kůže potřebuje v tomto období dostatek glycerinu nebo ceramidů, které jsou extrémě hydratační a také napomáhají obnovovat přirozenou hydrataci pleti. 

S článkem souvisí tyto výrobky:

Monoderma A15
Představujeme nejúčinnější formu vitamínu A. Pomáhá při regeneraci kožních buněk a stimuluje syntézu
550 Kč
Skladem - ihned posíláme
Starší články:
Sedm profesionálních tipů pro péči o pleť
Omlazení pleti23.12.2011

Sedm profesionálních tipů pro péči o pleť

Nyní vám v sedmi krocích poradíme, na co hledět při péči o vaši pleť na obličeji a dekoltu. Čtěte dále...

Kyselina hyaluronová v krému nebo injekčně?
Omlazení pleti21.11.2011

Kyselina hyaluronová v krému nebo injekčně?

Kyselina hyaluronová je v současné době jedna z nejpopulárnějších látek používaných k vyhlazení vrásek. Jaký způsob aplikace této kyseliny mládí je však nejúčinnější?

Kyselina hyaluronová - elixír mládí pokožky
Omlazení pleti16.11.2011

Kyselina hyaluronová - elixír mládí pokožky

Kyselina hyaluronová má blahodárné účinky na stárnutí pokožky. Tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty a je součástí pojivových, epiteliálních a nervových tkání. Ve velkém množství se nachází v očním sklivci, kůži a chrupavkách. Celkem 55 % z celkového obsahu této kyseliny v lidském těle se fyziologicky nachází v pokožce. Výzkumy prokázaly, že s přibývajícím věkem obsah kyseliny hyaluronové v pokožce rapidně klesá a tento pokles vede ke vzniku vrásek a dalším projevům stárnutí pokožky.

6 rad v boji proti vráskám
Omlazení pleti12.10.2011

6 rad v boji proti vráskám

Základem krásné a zdravé pleti je důkladná a pravidelná péče. Ani dokonalá starost však nezastaví stárnutí, které se nejčastěji projevuje vznikem vrásek a ochablostí pokožky. Stárnutí pleti nelze zastavit, ale správnou péčí jej můžete zpomalit. Kvalitní kosmetika a pravidelné čištění pleti jsou základem. Co můžeme v boji proti vráskám udělat více?

6 tipů, jak získat husté a dlouhé řasy
Omlazení pleti12.10.2011

6 tipů, jak získat husté a dlouhé řasy

Krásné řasy jsou symbolem ženskosti. Každá žena touží po oslnivém pohledu očí olemovaných dlouhými a hustými řasami. Kvůli tomu zkouší nejrůznější metody prodlužování řas, které jsou většinou finančně náročné nebo nezdravé pro oči. Pokud jste již prošla některou z metod prodlužování a nyní jsou vaše řasy oslabené či krátké nebo jste zkoušela různé přípravky a mrkací panenka z vás pořád není. Přečtěte si naše rady.